Naujienų srautas

Veidai2017.06.06 16:23

Brangiausias pasaulyje „wrapas“ su auksu, trumais ir krokodiliena sukurtas Lietuvoje

LRT.lt 2017.06.06 16:23

Lietuviai sukūrė brangiausią ir ne tik tuo išskirtinį krokodilienos „wrapą“. Jeigu galvojate, kad šis patiekalas kažkuo panašus į kebabą – teks nusivilti. Jį sukūrusi komanda tikina, kad greitas maistas ne tik gali, bet ir privalo būti kokybiškas. Todėl auksinis krokodilienos „wrapas“ gaminamas naudojant tokius produktus, kaip gruzdinta krokodiliena, tikras aukščiausios prabos valgomas auksas bei trumų padažas.

Auksinis krokodilienos „wrapas“ neatsitiktinai meniu turi kitą pavadinimą „Lavish croco lavash aka Robin Hood“. Vieno patiekalo kaina siekia 28,89 Eur, o tai senąja valiuta yra lygu 100 litų. Tačiau, kaip sako „Wraperia Suppa Kebs“ vystytojas Karolis Jaruševičius, nors kaina neatrodo itin maža, pusė pinigų už šio egzotinio patiekalo pardavimą keliaus vaikų namams ir su sunkiomis ligomis kovojantiems fondams, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pasirinkome „Lavish croco lavash aka Robin Hood“ pavadinimą neatsitiktinai. Lavish reikšmė – išlaidus, o Robinas Hudas – tai legendinis herojus, kuris iš pasiturinčių gautas lėšas atiduodavo labiausiai likimo nuskriaustiems. Renkant unikalaus patiekalo pavadinimą ilgų diskusinių kovų neužvirė. Visa mūsų komanda nusprendė prieš kiekvienas Kalėdas pusę gautų pajamų paaukoti vaikams arba ligonius remiantiems fondams“, – pasakoja K. Jaruševičius.

Nemėgstantys egzotinių produktų yra kviečiami pasimėgauti „wrapais“ bei pitomis su itin kokybiška jautiena ir vištiena.

„Wraperia Suppa Kebs“ – lietuvaičių sukurtas naujas prekinis ženklas. Unikali „wrapų“ koncepcija neturi analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, Vakarų Europoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi