Naujienų srautas

Veidai2017.05.28 17:58

Namo sugrįžęs Trumpas vėl užsipuolė „melagingas naujienas“

BNS 2017.05.28 17:58

JAV prezidentas Donaldas Trumpas, neįprastai mažai reiškęsis tviteryje per devynias dienas trukusią pirmąją savo kelionę į užsienį, sekmadienį vėl ėmėsi savo mėgstamo užsiėmimo – paskelbė pluoštą žinučių ir rūsčiai pasisakė prieš „melagingas naujienas“.

„Mano nuomone, daug iš Baltųjų rūmų sklindančių nutekinimų yra sufabrikuoti melai, išgalvoti #FakeNews (melagingų naujienų) žiniasklaidos“, – prezidentas parašė pirmąjį rytą po grįžimo į Vašingtoną.

„Kaskart, kai melagingų naujienų žiniasklaidoje matai žodžius „sako šaltiniai“ ir kai jie nemini vardų, labai tikėtina, kad tie šaltiniai neegzistuoja, kad jie yra išgalvoti melagingų naujienų rašytojų. #FakeNews yra priešas“, – pridūrė D. Trumpas, kaip įprasta, darydamas apsčiai rašybos klaidų.

D. Trumpas šeštadienį vakare sugrįžo iš pirmosios savo prezidentinės kelionės į užsienį, pasiryžęs įveikti rūpesčius, kilusius dėl jo patarėjų ryšių su Rusija.

Anksti sekmadienį tviteryje D. Trumpas pasidžiaugė šia kelione ir pavadino ją „didžia sėkme“.

„Ką tik sugrįžau iš Europos. Kelionė buvo didi sėkmė Amerikai. Sunkus darbas, bet dideli rezultatai!“ – parašė jis.

Tulžingiausią reakciją sukėlė pranešimas, paskelbtas penktadienį vakare laikraštyje „The Washington Post“, kad Jaredas Kushneris, bene artimiausias D. Trumpo patarėjas Baltuosiuose rūmuose ir šalies vadovo vyriausios dukros Ivankos vyras, prieš inauguraciją Rusijos ambasadoriui pateikė pasiūlymą įkurti slaptą, nuo pasiklausymo apsaugotą ryšio liniją su Kremliumi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi