Veidai

2017.05.26 13:51

Lietuviai pasirinko keliauti mirtimi alsuojančiu Afrikos krantu

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.05.26 13:51

Keliautojai Domas Monkevičius ir Marius Lucka visą kovą keliavo po Afriką. Jie pasirinko keliauti Afrikos vieta, kuri dažnai vadinama kaip alsuojanti mirtimi – Griaučių krantu. Tačiau išankstinės nuomonės prieš kelionę neturėję keliautojai jokio mirties dvelksmo kelionėje nepastebėjo. 

Griaučių krantas –  500 km ilgio Namibijos pakrantės dalis nuo Kunenės upės žiočių Angoloje iki Svakopmundo, pietinėje Namibo dykumos dalyje.

„Mūsų draugas rekomendavo šį maršrutą ir jis sakė, kad dėl šio maršruto žmonės čia važiuoja. Mes jo paklausėme ir pasirinkome šitą kelionę“, – pasakoja M. Lucka.

Pasak jo, prieš kelionę keliautojai nesigilino į būsimus išbandymus – tiesiog išsinuomojo automobilį, pasiėmė palapinę ir leidosi į kelionę. 

„Mes neturėjome jokių nusistatymų, nežinojome, ko tikėtis. Tiesiog susidėjome daiktus ir išvažiavome ir atvira širdimi žiūrėjome, ką rasime. Buvo tikrai labai nuostabių vietų, sutikome žmonių, pamatėme gamtos ir tik grįžę perskaitėme ir sužinojome visą istoriją, kodėl tai vadinama Griaučių krantu“, – pasakoja D. Monkevičius. 

Pasak jo, remiantis įvairiais šaltiniais, šios vietos iliustruojamos kaip alsuojančios mirtimi, bet lietuviai čia keliaudami sako to nejautę.

Plačiau apie kelionės įspūdžius – pokalbio įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt