Veidai

2013.05.13 16:38

A. Pojavis pusfinalyje ant scenos lips dešimtas

LRT.lt2013.05.13 16:38

Antradienį Malmės arenoje „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje Lietuvai atstovausiantis Andrius Pojavis ant scenos lips dešimtas.

Antradienį Malmės arenoje „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje Lietuvai atstovausiantis Andrius Pojavis ant scenos lips dešimtas.

Jeigu lietuvis sugebės įtikinti Europą savo pasirodymu ir įveikti bent šešis kitus pirmojo pusfinalio dalyvius, pateks į finalą. Remiantis lažybų bendrovių koeficientais, Lietuvos atlikėjas turėtų likti „per plauką“ nuo „Eurovizijos“ finalo ir užimti 11–13 vietą.

„Šiuo metu lažybų bendrovių koeficientai nedžiugina Lietuvos delegacijos, tačiau iš tiesų trūksta labai nedaug, kad A. Pojavis pakliūtų į finalą. Manome, kad lietuvio pasirodymas sulauks daugiau palaikymo nei Kipro, Juodkalnijos ir Slovėnijos atstovų. O jeigu A. Pojaviui su daina „Something“ pavyks įveikti dar bent tris varžovus, kurių galimybės vertinamos silpnokai – Belgijos, Kroatijos, Airijos ir Moldovos, kelias į finalą lietuviui bus atvertas“, – pranešime spaudai cituojamas interneto lažybų bendrovės „Unibet“ atstovas Anthony Cousinsas.

Pasak jo, tikimybė, kad A. Pojavis ne tik pateks į finalinį etapą, bet ir laimės pirmajame pusfinalyje yra labai maža – vos 2 procentai.

„Eurovizijos“ dainų konkurso pirmasis pusfinalis antradienį bus transliuojamas tiesiogiai per LRT televiziją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.