Veidai

2017.05.20 18:18

P. Middleton vestuvėse dalyvavo du būsimi Britanijos karaliai

BNS 2017.05.20 18:18

Šį šeštadienį visoje Anglijoje netrūko vestuvių, tačiau tik Pippos Middleton vestuvėse dalyvavo du tikėtini būsimi Didžiosios Britanijos karaliai: svainis princas Williamas ir sūnėnas princas George`as.

Metų vestuvėse, kaip jas vadina britų žiniasklaida, taip pat dalyvavo princas Harry, Pippos, kuri savo didžiąją gyvenimo dieną tiesiog švytėjo, sesuo Kembridžo kunigaikštienė Kate ir mažoji princesė Charlotte.

Trejų metų George`as ir dvejų metų Charlotte drauge su keliais kitais vaikais buvo jaunosios palydoje. Mažieji princas ir princesė per visą jungtuvių ceremoniją elgėsi pavyzdingai.

Tarp kitų svečių buvo jaunikio, 41 metų finansininko Jameso Matthewso brolis, realybės televizijos žvaigždė Spenceris Matthewsas su drauge Donna Air, teniso žvaigždė Rogeris Federeris su žmona Mirka.

Spėjama, kad vėliau pobūvyje P. Middleton tėvų namuose dalyvaus Harry mergina, amerikiečių aktorė Meghan Markle. Joks oficialus svečių sąrašas nebuvo paskelbtas.

P. Middleton iki paskutinės minutės vertė mados pasaulį spėlioti dėl savo suknelės. Galiausiai jai atvažiavus į bažnyčią paaiškėjo, kad ją specialiai sukurta vestuvine suknele papuošė britų dizaineris Gilesas Deaconas.

Suknelė buvo aukštu kaklu, trumpomis rankovėmis, su korsetu ir ilgu šleifu.

G. Deaconas sakė, kad nėriniai buvo siuvinėti perlais. Bendras vaizdas – drauge su diadema ir ilgu nuometu, kurtu garsaus skrybėlininko Stepheno Joneso, – buvo pribloškiantis.

G. Deaconas sakė, kad jam buvo „privilegija pademonstruoti savo komandos meistriškumą“ ir kad Pippa pademonstravo „paramą britų madai“.

Šio dizainerio kūrinius yra vilkėjusios Scarlett Johansson, Victoria Beckham ir kitos įžymybės.