Veidai

2017.05.20 14:39

Išteka Kembridžo kunigaikštienės sesuo P. Middleton

BNS2017.05.20 14:39

Pippa Middleton, visame pasaulyje išgarsėjusi kaip pamergė per sesers Kate vestuves su princu Williamu, šeštadienį pati tapo nuotaka.

Didžiosios Britanijos žiniasklaida šį įvykį vadina dešimtmečio vedybomis.

33 metų P. Middleton visuotinį dėmesį į save atkreipė per sesers vestuves 2011 metais, pasipuošusi figūrą išryškinančia suknele.

Šeštadienį visų akys ir vėl kryps į šią moterį, kuri žengs tuoktis su 41 metų finansininku Jamesu Matthewsu, bet prabangių vestuvių žvaigždės bus ir Williamo bei Kate vaikai princas George‘as ir princesė Charlotte.

Vestuvės vyks Inglfildo šv. Morkaus bažnyčioje, esančioje kaime Berkšyre į vakarus nuo Londono, netoli Middletonų šeimos namų.

Pranešama, kad vestuvėms užsakytas Antrojo pasaulinio karo laikų lėktuvo „Spitfire“ praskridimas, o pobūvis vyks stikliniame paviljone už 100 tūkst. svarų (115 tūkst. eurų).

Kadangi vestuvėse dalyvaus ir karališkosios šeimos nariai, imtasi itin griežtų saugumo priemonių. Be kita ko, virš tos vietovės bus draudžiama skraidyti lėktuvams ir bepilotėms skraidyklėms.

Trejų metų princas George`as, trečias eilėje į Jungtinės Karalystės sostą po savo tėvo Williamo ir senelio princo Charleso, ir jo dvejų metų sesutė princesė Charlotte šeštadienį per ceremoniją taip pat atliks savo vaidmenis.

Vestuvėse turėtų dalyvauti Williamo jaunesnysis brolis princas Harry, ir daug žiniasklaidos dėmesio teks jo draugei, amerikiečių aktorei Meghan Markle.

Pernai lapkritį Harry paskelbė retą ir griežtą perspėjimą žiniasklaidai nepersekioti jo draugės, kuri turėtų dalyvauti vestuvių pobūvyje, bet ne pačioje jungtuvių ceremonijoje. Pastarąją žiniasklaidai bus leista stebėti tik iš pagarbaus atstumo.

„Stulbinantis“ pasaulinis pripažinimas

Kai jos sesuo tekėjo už būsimo karaliaus, P. Middleton atliko pagrindinį pagalbininkės vaidmenį ir drauge su karališkaisiais asmenimis pasirodė Bakingamo rūmų balkone. Karališkąsias vedybas per televiziją visame pasaulyje stebėjo maždaug 2 mlrd. žmonių.

Nuotraukas, kuriose ji matoma vilkinti baltą „Alexander McQueen“ pamergės suknelę, laikraščiai vėliau spausdino ištisas savaites.

„Truputį stulbina sesers, svainio ir užpakaliuko sąskaita iki 30 metų amžiaus pasiekti pasaulinį pripažinimą (jeigu tai teisingas žodis)“, – kartą parašė ji.

Pippa yra antras iš trijų Middletonų vaikų, metais jaunesnė už Kate ir ketveriais metais vyresnė už brolį verslininką Jamesą.

Dažna Londono aukštuomenės vakarėlių viešnia P. Middleton nuolat pasirodo karališkojoje ložėje per Vimbldono teniso turnyrus.

Su J. Matthewsu, buvusiu profesionaliu lenktynininku, kuris yra škotų Afriko slėnio dvarininko titulo paveldėtojas, ji susižadėjo pernai liepos 17-ąją.

Ji baigė Edinburgo universitetą, kuriame studijavo anglų literatūrą, o paskui ne visą darbo dieną dirbo tėvų kompanijoje, prekiaujančioje švenčių atributais.

2012 metais P. Middleton išleido knygą apie švenčių planavimą, kuri pašiepiama dėl patarimų klausimais, kurie ir taip akivaizdūs. Pernai išėjo labdaringa jos sveiko maisto receptų knygą. Vėliau ji turėjo savo skiltį britų prabangių parduotuvių tinklo „Waitrose“ žurnale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt