Veidai

2017.05.17 17:16

D. Grybauskaitė Indonezijos prezidentui dovanojo lietuviškos muzikos

LRT.lt 2017.05.17 17:16

Į valstybinį vizitą Indonezijoje išvykusi Lietuvos prezidentė kartu su savimi pasiėmė ir dalį lietuviško roko – grupių „Antis“, „Bix“, „Colours of Bubbles“ – ir kitų muzikos rinkinius padovanojo Indonezijos prezidentui Joko Widodo. 

Indonezijos prezidentas yra didelis roko muzikos gerbėjas. Dėl šios priežasties Lietuvos prezidentės dovana jam tapo Lietuvos roko muzikos albumai, išleisti pastaraisiais metais.

Muzikalią dovaną sudarė grupės „Antis“ kompaktinė plokštelė „Baisiai džiugu!“, grupės „Bix“ albumas „Ray“ bei naujosios kartos roko muzikos kūrėjų darbai – „Colours of Bubbles“ albumas „She Is the Darkness“, „Deeper Upper“ – „Mirrors“ ir „Wolfsome“ – „Origin.412“.  Pasak muzikantų, toks jų kūrybos pristatymas – itin džiugus. 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos/R. Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos išplatintame pranešime teigiama, kad tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai, o jau kitais metais Lietuva ir Indonezija minės 25-ąjį diplomatinių santykių jubiliejų.