Veidai

2017.05.14 10:51

„Fusedmarc“ antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje užėmė priešpaskutinę vietą

15min.lt 2017.05.14 10:51

Pasibaigus „Eurovizijai“, šeštadienio naktį paaiškėjo, kaip kiekvienam dalyviui sekėsi pusfinaliuose bei finale – oficialus konkurso tinklapis Eurovision.tv atskleidė visų šalių komisijų ir žiūrovų balus.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Eurovizijos“ finale nugalėtojo vardą iškovojo Portugalijos atstovas Salvadoras Sobralas. Lietuviai „Fusedmarc“ čia nedalyvavo, antrojo pusfinalio metu į 10-uką nepateko.

Pasirodymus vertino ne tik žiūrovai, bet ir komisija. Ją sudaro išrinkti atstovai iš visų konkurse dalyvaujančių šalių – po penkis iš kiekvienos valstybės.

Paaiškėjo, kad Lietuvos atstovai antrajame pusfinalyje užėmė priešpaskutinę, 17-ąją vietą. Komisijos nariai skyrė 16-ąją, o žiūrovai – 15-ąją vietą.

Peržvelgus pirmojo ir antrojo pusfinalio rezultatus matyti, kad „Fusedmarc“ apskritai užėmė 39-ąją vietą iš 42-jų konkurse dalyvavusių valstybių. Lietuviai, pelnę 42 taškus, aplenkė tik Slovėniją su 36-iais, Latviją su 21-u ir San Mariną su vos 1 tašku.

Eurovision.tv nuotr./Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai

Lietuvos komisijos nariai savo balsus paskirstė taip:

12 – Portugalija

10 – Norvegija

8 – Italija

7 – Bulgarija

6 – Švedija

5 – Austrija

4 – Belgija

3 – Armėnija

2 – Nyderlandai

1 – Australija

Jų nuomonė sutapo su daugelio – Portugalijai taip pat skirta pirmoji vieta. Komisją sudarė: Vytenis Pauliukaitis, dainininkai Giedrė Kilčiauskienė, Rafailas Karpis, buvusi žurnalistė Viktorija Navickaitė ir muzikos prodiuseris Vaidas Stackevičius.