Veidai

2017.05.12 10:23

„Fusedmarc“ po pusfinalio: neliūdėkite, neverta

„Padarėme tai, ką norėjome. Atėjome iki šio momento, ir tuo mūsų kelias nesibaigia. Esame laimingi dėl savo draugų, savo šalies, tų, kurie mus palaikė. Mes buvome jėga. Tai buvo labai šilta, didžiulė patirtis. Neįmanoma nupasakoti, kaip tai buvo smagu“, – taip iškart po to, kai paaiškėjo, kad savo kelionės „Eurovizijoje“ nebetęs, LRT.lt portalui kalbėjo grupės „Fusedmarc“ vokalistė Viktorija Ivanovskaja.

Lietuvai atstovavę V. Ivanovskaja ir Denisas Zujevas savo pasirodymu tikino esantys patenkinti.

„Esame labai laimingi, kad buvome Kijeve, pamatėme žmones, supratome, kas yra bendra jėga, palaikymas, stiprybė. Tai buvo jėga iki ašarų, laimė iki ašarų, mes laikėmės už rankų ir verkėme ne galvodami apie laimėjimą, apie kažkokias aukštas karteles – mes buvome tokie, kokie esme, ir norėjome viską padaryti kuo geriau. Neliūdėkite, neverta, nes mes – kaip vulkanas. Mūsų širdyse lieka muzika, lieka šventė“, – tikino V. Ivanovskaja. Jai pritarė ir D. Zujevas: „Pasaulis gavo žinutę, kurią mes norėjome persiųsti.“

Paklausti, ar dar kartą bandytų patekti į „Euroviziją“, jie teigė, jog, jei atsirastų to verta daina, jie dalyvautų. Tiesa, pusfinalio rezultatai Lietuvos atstovus nustebino ne tik todėl, kad patys nepateko į konkurso finalą.

„Žinojau, kad pateks baltarusiai, norvegai, Izraelio atstovas, bet nesupratau, kodėl praėjo kai kurios kitos dainos“, – svarstė D. Zujevas.

Paklausta, kam labiausiai linki pergalės, danininkė teigė jos linkinti pačiam nuoširdžiausiam žmogui.

Grupė Kijeve bus iki pat finalo. Pirmiausiai jie žada apkabinti savo komandos narius, pasakyti jiems šiltų žodžių ir padėkoti.

„Turime šaunią komandą, toliau bus gražių darbų, kurie mūsų laukia Vilniuje. Viskas nuostabu, nėra jokio liūdesio jausmo, viskas taip, kaip turėjo būti. Su Dievu negalima ginčytis, o mūsų kelias dar nesibaigė“, – tvirtino V. Ivanovskaja.

Grįžę į Lietuvą eurovizininkai pirmiausiai žada susitikti su visais, kurie jiems siuntė palaikymą. „Noriu pamatyti visus draugus, fanus, noriu pagaliau pamatyti savo mamą“, – šypsojosi D. Zujevas.

„Surengsime didžiulę šventę savo studijoje, kur telpa daug žmonių, grosime, dėkosime, kepsime didžiulį tortą ir švęsime“, – žadėjo V. Ivanovskaja.

Grupės nariai tikina nesigailintys, kad dalyvavo „Eurovizijoje“. „Matyt, toks mūsų likimas, matyt, mūsų laukia kitas kelias. Mes esame „Fusedmarc“ ir jais liksime, būsime stiprūs su meile viduje. Neliūdėkite, draugai. Mes žinome, kad galbūt judėjome ne iki šios akimirkos, tačiau nesigailėkite tokių rezultatų, tai – beprasmiška. Mes gavome daug laimės“ , – ryžtingai kalbėjo V. Ivanovskaja.