Veidai

2017.05.11 18:23

Paskutinė repeticija prieš pusfinalį „Fusedmarc“ – pati sėkmingiausia

Ketvirtadienį Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ jau nuo ryto leidžia arenoje. Čia ruošiasi makiažą, sceninius rūbus, tikrinasi techniką ir dar kartą lipą į sceną. Tiek grupės narių, tiek pasirodymo režisieriaus teigimu, ketvirtadienio repeticija – pati sėkmingiausia. 

„Turėjome daug daugiau koncentracijos“, – po pasirodymo sakė Denisas Zujevas. Šį kartą problemų nebebuvo nei dėl apšvietimo, nei dėl vėjo, kurio dainininkai pasigedo anksčiau. 

Pasikeitė ir įvaizdis – plaukai Viktorijai Ivanovskajai surišti, o nagai nulakuoti raudona spalva. 

„Ši repeticija iš tiesų buvo pati sėkmingiausia, salė buvo be galo šilta, jautėme gerą energiją“, – tikino D. Zujevas.  Dainininkas tikino jaučiantis didelį palaikymą, o geros energijos grupei „Fusedmarc“ dovanojo ir rytinis susitikimas su projekto „Draugystė veža“ dalyviais. „Tie žmonės padėjo ir Viktorijai, ji pasikrovė energijos, tai jai padėjo, ji persilaužė“, – sakė dainininkas.

Vis dėlto pati vokalistė pasirinko su žurnalistais nebendrauti. „Jai reikia pailsėti“, – paaiškino scenos partneris ir pripažino, kad pačiam po pasirodymo vis dėlto dreba rankos. „Tačiau tai tik dėl euforijos“, – paaiškino jis. 

Po repeticijos dainininkai žada pavalgyti ir pailsėti, susikaupti svarbiausiam vakarui eurovizinėje kelionėje. „Šiandien – pirma diena, kai galime ramiai pabūti pasėdėti, nedalinti interviu, nebendrauti su žurnalistais, pabūti kartu“, – kalbėjo D. Zujevas. 

Pasirodymo režisierius Povilas Varvuolis po repeticijos taip pat sakė, kad yra visiškai patenkintas pasirodymu ir jokių pastabų atlikėjams nebežada duoti. „Dabar reikia tik sėkmės“, – tikino jis.