Veidai

2017.05.11 09:37

„Fusedmarc“ po generalinės repeticijos: ketvirtadienį bus geriau

Po generalinės pusfinalio repeticijos nuotaikos Lietuvos delegacijoje buvo dvejopos. Grupės „Fusedmarc“ narys Denisas Zujevas pasigedo vėjo efekto, o Viktorija Ivanovskaja žadėjo, kad ketvirtadienį pasirodymas bus geresnis.

„Viskas buvo puikiai. Gal nesu iki galo patenkintas, tačiau pastabų daug sakyti nežadu, nes taip galima supainioti atlikėją, gali būti per daug informacijos. Žadu pataisyti nebent kelis niuansus“, – po generalinės repeticijos sakė pasirodymo režisierius Povilas Varvuolis.

Po repeticijos į viešbutį grupė grįžo antrą valandą nakties, tad svarbiausias dabar yra poilsis, mat prieš lemiamą pasirodymą pusfinalyje dar laukia repeticija ir ilga diena arenoje. 

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

Ketvirtadienį grupė „Fusedmarc“ pasirodys pusfinalyje, tačiau generalinė trečiadienio repeticija – ne mažiau svarbi. Jos įrašas siunčiamas užsienio ekspertams, kurių vertinimai lemia pusę šaliai skiriamų balų.

Lietuvos atstovai konkurse pasirodo 16 numeriu. Prieš grupę „Fudsedmarc“ į sceną lipa Bulgarijos atstovas Kristianas Kostovas su kūriniu „Beautiful Mess“, po lietuvių – estai Koitas Toome ir Laura, atliekantys dainą „Verona“.