Veidai

2017.05.10 18:11

Žurnalistas: tikėkimės, kad techninės problemos iki 2-ojo pusfinalio bus išspręstos

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.05.10 18:11

Antradienio vakarą pirmuoju pusfinaliu Kijeve prasidėjęs „Eurovizijos“ dainų konkursas kol kas didesnių netikėtumų nepažėrė. Į finalą iškopusių dalyvių sėkmę nuspėti buvo nesunku. Tiesa, kai kuriems nepatekusiems pirmojo pusfinalio dalyviams, tarp jų – ir kaimynams latviams koją galėjo pakišti ir techniniai nesklandumai, sako šiuo metu Kijeve viešintis, jau kurį laiką „Eurovizijos“ naujienas sekantis žurnalistas Stasys Gudavičius.

„Iš pirmojo pusfinalio į finalą pateko ne visi mano favoritai – šiek tiek gaila dėl tikrai profesionaliai dainavusių ir gražias dainas turėjusių Čekijos ir Suomijos atstovų. Taip pat gaila, kad konkurse nebematysime latvių – ir dėl to, kad jie yra mūsų kaimynai, ir dėl to, kad turėjo gerą dainą.

Tiesa, latvių atlikimo metu turbūt daug kas pastebėjo, kad buvo tam tikrų techninių problemų su atlikėjos vokalu, garso perdavimu. Tokios problemos pasitaikė viso šou metu. Reikia tikėtis, kad iki antrojo pusfinalio tos problemos bus išspręstos“, – iš Kijevo LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ kalbėjo S. Gudavičius.

Žurnalistas teigia, kad paprastai lažybininkai, gerbėjai, ekspertai atspėja maždaug 60-70 proc. atlikėjų, kurie iš tikrųjų patenka į finalą. Netikėtumams lieka 20 – 30 procentų. Tai galėtų būti šansas Lietuvos atstovams, kuriems prognozės iki šiol nebuvo palankios.

„Lietuviai kol kas nėra tarp favoritų, kuriems prognozuojamas patekimas į finalą, tačiau kas gali paneigti galimybę, kad jie pateks į tuos nenuspėjamus 20-30 procentų?“ – svarsto žurnalistas.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.