Naujienų srautas

Veidai2017.05.10 16:09

LRT delegacijos atstovas: pasirodyti po bulgaro – ir iššūkis, ir galimybė

Lietuvos grupės pasirodymas „Eurovizijoje“ – jau ketvirtadienį, o trečiadienio pokalbių tema – pirmasis pusfinalis. LRT delegacijos „Eurovizijoje“ atstovas Darius Matas sako, kad po pirmojo pusfinalio įspūdžiai – puikūs, ir pastarajame Lietuva būtų ryškiai išsiskyrusi. 

„Pirmasis turas buvo įspūdingas. Galėjome susipažinti su scena, kurioje pasirodys ir Lietuvos viltis „Eurovizijoje“ – grupė „Fusedmarc“. Pastebima, kad kiekvienais metais vis daugiau dėmesio yra skiriama vaizdo projekcijoms, šviesoms, tad reginys – išties įspūdingas“, – sakė žurnalistas. 

D. Mato pastebėjimu, tradiciškai pirmasis pusfinalis būna silpnesnis nei antrasis, tai akivaizdu ir šiemet. 

„Pirmajame pusfinalyje vyravo daugiau panašių, kiek ramesnių baladžių, tad bent muzikine prasme pirmasis pusfinalis būtų buvęs lengvesnis ir jame būtume ryškiai išsiskyrę, tačiau labai nerimauti nereikėtų. Žinia, kad lietuvių daina ir taip labai išskirtinė, tad ir antrasis pusfinalis turėtų būti sėkmingas“, – viliasi LRT delegacijos „Eurovizijoje“ atstovas.

Paklaustas, kokius favoritus mato delegacija bei grupės „Fusedmarc“ nariai, D. Matas tikina, jog iš nuotaikų ir komentarų lietuvių delegacijoje kol kas daugiausiai simpatijų sulaukia portugalas Salvadoras Sobralis su kūriniu „Amar Pelos Dois“, papirkęs savo nuoširdumu ir paprastumu. 

Vis dėlto pirmojo pusfinalio Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ beveik nematė, nes tikino nenorintys blaškyti savo dėmesio. „Tiek Viktorija, tiek Denisas tikrai stengiasi koncentruotis į poilsį ir repeticijas, tad ir vakar po pirmojo pusfinalio jie skubėjo aptarti paskutines detales su pasirodymo režisieriumi Povilu Varvuoliu“, – pasakoja D. Matas. 

Ketvirtadienį Lietuvos atstovai pasirodo 16 numeriu po Bulgarijos atstovo, kuris konkurse vertinamas kaip stiprus dalyvis.  „Tai, viena vertus – neblogas eiliškumas, nes bulgaro daina lyriška, kita vertus – tai gali tapti iššūkiu, nes jis įvardijamas vienu iš favoritų“, – pastebėjo žurnalistas.

Bulgarijos pasirodymas:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi