Naujienų srautas

Veidai2017.05.08 16:22

Į Kijevą išvykęs M. Naudžius: nors čia pilna karių, nesijaučia, kad greta vyksta kariniai veiksmai

„Ko gero senokai kurioje nors „Eurovizijos“ sostinėje galėjai sutikti tiek kariškių ir policijos, bet aš tikrai čia jaučiuosi saugus“, – taip LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ tiesiogiai iš Kijevo kalbėjo Modestas Naudžius.

Į šiųmetinę „Eurovizijos“ sostinę išvykęs LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos prodiuseris pastebi, kad šalyje apsauga yra sustiprinta, nors vietiniai taksistai jos rimtai ir nevertina. „Tiesą sakant, taksistai, kurie, kaip patys žinote, visur viską geriausiai išmano, sakė, kad tie kariškiai – tik butaforija. Bet iš tiesų nesijaučia, kad kažkur visai greta vyksta kariniai veiksmai“, – įspūdžiais dalijasi M. Naudžius.

LRT TELEVIZIJOS veidas tikina, kad Kijevas šiuo metu labiausiai susitelkęs ties „Eurovizija“, tačiau čia minimos ir kitos šventės. „Gegužės 8-ąją bus minima Atminties diena, gegužės 9-oji, Pergalės diena, taip pat bus minima. Todėl ir Maidano aikštėje yra kompozicija, primenanti apie tautos didvyrius, taip pat yra akcentų, primenančių apie dabartinius didvyrius, kovojančius su Rusijos agresoriais. Tai – labai įdomi istorinė samplaika“, – kalba M. Naudžius.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą