Veidai

2017.05.08 16:23

„Eurovizijos“ atidarymas: grupė „Fusedmarc“ žengė raudonuoju kilimu

LRT.lt 2017.05.08 16:23

Sekmadienio vakarą prasidėjo Europos dainų konkurso atidarymo ceremonija. Rekordiškai ilgu, net 265 metrų, raudonuoju „Eurovizijos“ šventės kilimu žengė ir Lietuvos atstovai. 

Grupė „Fusedmarc“ ir delegacijos vadovas Audrius Giržadas pasirodė dvidešimt šešti, iš karto po latvių grupės „Triana Park“ ir prieš Maltos atstovę Claudia Faniello. Vos atyvkę į šventės vietą, „Fusedmarc“ buvo paprašyti atsakyti į pirmąjį klausimą – kaip jie apibūdintų savo propaguojamą muzikos stilių. Ilgai negalvojęs Denisas Zujevas atsakė, jog tai yra „power pop“.

Taip pat D. Zujevas ir V. Ivanovskaja renginio vedėjams pasakojo, jog savo muzikoje dažnai apjungia instrumentų ir elektroninį skambesį, o juos įkvepia tokie elektroninės muzikos kūrėjai kaip Aphex Twin ir Amon Tobin.

Raudonojo kilimo ceremonijai D. Zujevas ir Viktorija Ivanovskaja pasirinko juodus drabužius, kuriuos kūrė dizaineris Benas St. V. Ivanovskajos veidą puošė juodi masyvūs akiniai nuo saulės.

Konkurso pradžią žymintis raudonasis kilimas nutiestas prie Marinskio rūmų Kijeve.

Renginio režisierius Serhiyus Proskurnya sako, kad ši vieta – ideali raudonajam kilimui, mat Kijevo centre atsiskleidžia nuostabi architektūra. 

Po raudonojo kilimo delegacijos persikėlė į Parodų ir kongresų centrą švęsti „Eurovizijos“ atidarymo. Atvykę čia visi konkurso dalyviai lipo ant stogo, kur gavo auksines žirkles, ir jomis nukirpę juostą, laikančią balionus ir šalies vėliavas, iškėlė jas į Kijevo dangų.

Netrukus grupė „Fusedmarc“ įsiamžino su šiųmetinio konkurso vedėjais Oleksandru Skičko, Volodymyru Ostapčiuk ir Timuru Mirošničenko.

Taip pat visų šalių eurovizinės delegacijos gavo sveikinimus nuo Ukrainos prezidento Petro Porošenkos.

Visa šiųmetinės „Eurovizijos“ raudonojo kilimo ceremonija – vaizdo įraše:

LRT.lt primena, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 9, 11 ir 13 dienomis Ukrainos sostinėje Kijeve. 

Konkursą transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS bei LRT.lt portalas. Lietuvos atstovai pasirodys antrame pusfinalyje gegužės 11 d.