Veidai

2017.05.06 02:49

Verka Serdiučka įvardijo „Eurovizijos“ favoritą

Karolina Drigotaitė, LRT.lt2017.05.06 02:49

Penktadienio vakarą grupė „Fusedmarc“ susipažino su vienu ryškiausių eurovizinių reiškinių „Euro klubu“. Tai specialus klubas, į kurį renkasi visų šalių delegacijos, spaudos atstovai, atvykę nušviesti „Eurovizijos“, bei konkurso gerbėjai.

Scenoje čia visuomet pasirodo bent vienas „Eurovizijos“ dalyvis, o šį vakarą būriai ukrainiečių ir kitų svečių rinkosi paklausyti vienos didžiausių šalies žvaigždžių – Verkos Serdiučkos.

Andrijus Michailovičius Danilko žinomas Verkos Serdiučkos pseudonimu, ne tik šalies žvaigždė, bet ir buvęs Ukrainos atstovas „Eurovizijoje“

2007 m. konkurse Helsinkyje Verka Serdiučka Ukrainai atstovavo su daina „Dancing Lasha Tumbai“ ir užėmė antrą vietą.

„Euro klubo“ scenoje atlikėjas buvo pasitiktas gausiomis ovacijomis, o eurovizinę dainą „Dancing Lasha Tumbai“  publikos prašymu teko pakartoti.

Žinomas Ukrainos dainininkas interviu nesutiko duoti beveik ketverius metus, todėl nenuostabu, kad po pasirodymo prie scenos būriavosi daugybė žurnalistų. Jų neatbaidė ir tai, kad teko laukti daugiau nei valandą.

Vis dėlto, laukimas buvo apdovanotas išskirtiniu dėmesiu žurnalistams iš Lietuvos.

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

„Eurovizija mums – kaip Katrinos uraganas, nes laukiame, kada tai pasibaigs, juk negali nei praeiti, nei pravažiuoti“, – paklaustas, ar jaučia konkurso energiją mieste, juokavo dainininkas. 

Verka Serdiučka seniai nebuvo ne tik Lietuvoje, bet ir scenoje. Prasidėjus įtemptai politinei situacijai Ukrainoje, atlikėjas nutarė pasitraukti iš scenos, tačiau dabar turi kitų žinių. 

„Žadame grįžti į sceną, darysime pasaulinį atsisveikinimo koncertą ir būtinai atvažiuosime į Lietuvą“, – žadėjo jis. 

Ukrainos žvaigždė neišvengė ir klausimo apie eurovizinius favoritus.

„Ne visus mačiau, tačiau sergu už italą. Kažkodėl manau, kad jis laimės, man atrodo, kad tai – daina, sukurta ne specialiai konkursui. Nereikia galvoti apie vietą. Reikia tiesiog gerai pasirodyti. Kai mes vykome į „Euroviziją“, vykome kaip į pasivaikščiojimą, o mus atsimena iki šiol. Man smagu, kad per šešiasdešimt konkurso gyvavimo metų Verka Serdiučka įeina į ryškiausius konkurso personažus“, – kalbėjo jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt