Veidai

2017.05.04 10:03

„Fusedmarc“ po pirmosios repeticijos: laukia daug darbo, tačiau viskas sklandu

Karolina Drigotaitė, LRT.lt2017.05.04 10:03

Trečiadienį grupė „Fusedmarc“ Kijeve imasi vieno sunkiausių darbų – pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje.

Tik atvykus į areną, delegaciją pasitiko „Eurovizijos“ savanorė, kuri gelbsti kiekviename žingsnyje ir rūpinasi, kad atlikėjai bei kiti komandos nariai visur būtų laiku.

Lietuviams buvo aprodyti užkulisiai bei skirtas persirengimo kambarys. Čia, prie pat durų, iš karto buvo pakabinta Lietuvos trispalvė, kuri grupei neš sėkmę ir primins namus. Pasisekimą, tikimasi, atneš ir skaičius septyni – tokiu pažymėtas Lietuvos delegacijos persirengimo kambarys.

Ne mažiau svarbus žingsnis atvykus į areną – saugos instruktažo išklausymas. Kruopščiai organizuojamame konkurse saugumas – vienas prioritetų, todėl ir patikra, prieš patenkant į areną, – tarsi oro uoste.

Vis dėlto, lietuviai yra patikinti, jog čia gali jaustis saugūs, nes informacijos apie galimas grėsmes konkursui – nėra.

Pirmasis grupės darbas – garso patikra. Grupė „Fusedmarc“ ir pritariančiosios vokalistės čia sudainavo tris kartus.

Išėjusios iš specialiai tam skirtos patalpos, pritariančiosios vokalistės atrodė gerai nusiteikusios ir patenkintos garso kokybe, tačiau iš Viktorijos Ivanovskajos veido buvo galima nuspėti ką kita.

„Reikia laiko suprasti. Dar trūksta garso, kuris mums padėtų. Dabar tenka lipti per sunkumus, o to nesinorėtų daryti scenoje“, – sakė dainininkė. 

Tačiau pasirodymo režisieriaus Povilo Varvuolio teigimu, dėl tokių nesklandumų jaudintis dar anksti, nes garso patikra ir skirta minėtiems trūkumams išsiaiškinti ir pašalinti.

Įspūdžiai po garso patikros čia:

Pasirodymo režisierius tikino, kad darbo laukia daug, tačiau to jis ir tikėjosi, o pasiruošimas konkursui kol kas vyksta sklandžiai.

„Netikėtumų nebuvo, kaip ir tikėjausi, reikės nemažai korekcijų. Pasakiau daug pastabų, po antrosios repeticijos, tikiu, jų bus mažiau“, – sakė P. Varvuolis.

Jo tegimu, toks procesas – įprastas. „Iš pradžių pasidarai pasirodymo karkasą, tada daug ką keiti, pamatai, kad čia žmonės viską mato kiek kitaip, keiti“, – apie procesą kalbėjo jis.

Denisas Zujevas pasakojo buvęs ypač nustebintas komandos dydžio. Iki šiol už visus grupės reikalus jis būdavo atsakingas vienas pats. „Visi dirba puikiai“, – sakė jis. 

Pirmąja pasiruošimo diena komanda liko patenkinta. „Pirmoji repeticija pavyko nuostabiai. Buvo pastabų, tačiau kol kas į trūkumus rimtai reaguoti negalime, nes turėsime dar dvi repeticijas, kur galėsime daug ką keisti“, – puikiai nusiteikusi kalbėjo V. Ivanovskaja. Nemenką įspūdį jai paliko ir scena: „Didelė, graži, ryški scena, kuri skirta tik tau ir tavo trijų minučių pasirodymui. Jausmai labai nuostabūs.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.