Veidai

2017.05.02 20:04

Karališkoji britų pora iš prancūzų žurnalo reikalauja pusantro milijono eurų kompensacijos

BNS2017.05.02 20:04

Didžiosios Britanijos Princas Williamas ir jo žmona Kate pareikalavo 1,5 mln. eurų kompensacijos iš prancūzų žurnalo „Closer“, išspausdinusio 2012 metais nuotraukas, kuriose Kate matoma besideginanti Prancūzijos pietuose nuoga iki pusės, sakė šio leidinio advokatas antradienį.

Advokatas Paul-Albert'as Iweinsas tvirtina, kad minėtos nuotraukos, padarytos per karališkosios poros atostogas, rodo „teigiamą poros įvaizdį“, ir smerkia „anglosaksų argumentus dėl nuostolių  ir atlyginimo“.

Prancūzijoje antradienį prasidėjo šešių žiniasklaidos atstovų teismas dėl princo Williamo žmonos Kate nuotraukų, kurios buvo padarytos Prancūzijoje, naudojantis teleobjektyvais, publikavimo, ir dėl to kilo skandalas Didžiojoje Britanijoje.

Nuotraukos 2012 metų rugsėjį buvo išspausdintos blizgiame prancūzų žurnale „Closer“ ir regioniniame dienraštyje „La Provence“.

Karališkoji pora tuo metu atostogavo Pietų Prancūzijoje – pilyje, priklausančioje vikontui Davidui Linley, karalienės Elizabeth II velionės sesers princesės Margaret sūnui.