Veidai

2017.05.02 15:19

Kijeve „Fusedmarc“ tęsia pažintį su konkurentais

Karolina Drigotaitė, LRT.lt2017.05.02 15:19

Antrą dieną Kijeve viešintys Lietuvos atstovai šiųmetinėje „Eurovizijoje“ – „Fusedmarc“ – tęsia pažintį ne tik su Ukrainos sostine, bet ir su būsimais konkurentais. Antradienį keliavę po miestą turistiniu autobusu, jie susipažino su Slovėnijos ir Portugalijos delegacijomis bei davė interviu Lietuvos atstovais besidomintiems žiniasklaidos atstovams.

Slovėnijai šiųmetiniame konkurse atstovaujantis Omaras Naberas Kijeve lankosi ne pirmą kartą. Ir abu kartus Kijeve vieši tuo pačiu tikslu – dalyvauja didžiausiame Europos dainų konkurse.

„Kijeve buvau dar 2005-aisiais, tais metais taip pat dalyvavau „Eurovizijoje“. Šiame mieste jaučiuosi puikiai, žmonės čia – labai malonūs. Mėgstamiausios savo vietos Kijeve dar neturiu, bet, manau, po savaitės tokią vietą jau būsiu atradęs“, – atsakinėdamas į Lietuvos žurnalistų klausimus šypsosi O. Naberas.

Atlikėjas po nepavasariškai šaltą Kijevą vaikšto kaklą apsirišęs storu šaliu. „Nenoriu peršalti prieš konkursą, saugau savo balsą. Juk iki pasirodymo liko vos daugiau nei savaitė, negaliu rizikuoti“, – teigia dainininkas.

O. Naberas pasakoja, kad didžiulis žurnalistų dėmesys, net ir ekskursijų metu, jo nei kiek neglumina. „Kai prieina žurnalistai su filmavimo kamera, mikrofonu ir domisi manimi, tuo dėmesiu džiaugiuosi. Tai – mano darbo dalis, ir pats lengviausias dalykas artistui, jei jis iš tikrųjų mėgsta savo darbą. Buvimas dainininku yra lygiai toks pats darbas, kaip ir visi kiti, nors daugelis žmonių to nesuvokia. Aš tiesiog mėgaujuosi savo veikla“, – tikina atlikėjas.

Turistiniu autobusu kartu su lietuviais ir slovėnais keliavusi portugalų delegacija buvo be svarbiausiojo savo nario – šiųmetinio šalies atstovo Salvadoro Sobralo. Jis dėl stipraus susirgimo negalėjo atvykti į pirmąsias repeticijas, tad eurovizinius reikalus už jį kol kas tvarko delegacijos nariai ir atlikėjo sesuo.

„Fusedmarc“ nariai taip pat neišvengė užsienio žiniasklaidos dėmesio, todėl, keliaudami turistiniu autobusu, dalino interviu. Nepaisant to, jie spėjo pasigrožėti didingu miestu, kurio vaizdus kviečiame pamatyti nuotraukų galerijoje.

Po ekskursijos delegacijos vadovas Audrius Giržadas skubėjo į Kijevo oro uostą atsiimti kartoninės spintos su sceniniais kostiumais, kuri buvo pasimetusi oro uosto bagažo skyriuje. Ir nors savininkus kartoninė dėžė pasiekė sulaužyta, visi joje buvę „Fusedmarc“ kostiumai – sveiki.