Veidai

2017.05.02 10:01

V. Ivanovskaja: Kijevas taps vienu mėgstamiausių mano miestų

Šių metų Lietuvos atstovams „Eurovizijos“ dainų konkursas jau prasidėjo. Pirmadienį delegacija nusileido Kijeve, kur prasideda dvi savaites truksiantis repeticijų ir susitikimų su žurnalistais maratonas. 

Pailsėti ar pamatyti Ukrainos sostinę šiomis savaitėmis laiko bus nedaug. Todėl jau pirmąjį vakarą pažinti Kijevą grupė „Fusedmarc“ pradėjo nuo kelionės laivu Dniepru. 

Pirmą kartą mieste besilankanti Viktorija Ivanovskaja Kijevą pradėjo stebėti dar iš lėktuvo. 

„Stebėjau, iš ko susideda kelias iki miesto, kur niekad nebuvau. Miestą iš viršaus pavadinau uoga, nes jis kupinas vandens ir miškų“, – pasakojo dainininkė. 

Grupės narė tikino, kad didžiulis miestas jai labai patinka ir net primena Madridą. „Tik daug šalčiau“, – pridėjo ji.

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

Keliaudama į pasiplaukiojimą laivu dainininkė nepamiršo šiltų rūbų ir kaklą stropiai dengiančio šaliko.  

Vėjuotame mieste balsą saugoti tenka itin atidžiai, mat jau trečiadienį – pirmoji grupės ir jų pritariančiųjų vokalisčių repeticija arenoje.

Kad „Eurovizijos“ dainų konkursas prasidėjo nuo pirmo žurnalistų klausimo Kijevo oro uoste, V. Ivanovskaja tikina dar nesuvokianti.

„Konkurso energijos dar nejaučiu. Turbūt taip yra todėl, kad dar nemačiau scenos“, – svarstė ji.

Paklausta, apie ką dažniausiai domėjosi užsienio žurnalistai, atlikėja vardijo: „Apie ką mūsų daina, kaip jaučiamės, ar buvome Kijeve, ar pasiruošę, kokios vietos tikimės.“

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

Daugiau miesto pamatyti „Fusedmarc“ galės dar antradienį, tačiau jau dabar V. Ivanovskaja įsitikinusi – Kijevas taps vienu mėgstamiausių jos miestų. 

„Jis arti ir visiškai nepanašus į miestą, kuriame gimiau ir gyvenau ilgą laiką“, – kalbėjo dainininkė.

LRT.lt primena, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 9, 11 ir 13 dienomis Ukrainos sostinėje Kijeve. 

Konkursą transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS bei LRT.lt portalas. Lietuvos atstovai pasirodys antrame pusfinalyje gegužės 11 d.