Veidai

2017.05.01 12:00

Į Kijevą išvykstanti „Fusedmarc“ vokalistė: visą naktį nemiegojau

Ankstų pirmadienio rytą Vilniaus oro uoste rinkosi „Fusedmarc“ gerbėjai ir žurnalistai. Jie atvyko išlydėti grupės ir Lietuvos delegacijos į Kijevą, kur šiemet vyks „Eurovizijos“ dainų konkursas.

„Daug minčių nėra, tik stiprios emocijos. Viduje daug padėkos, nes žmonės taip daug visko linki, atvažiavo palaikyti. Viskas labai gražu“, – džiaugėsi grupės „Fusedmarc“ vokalistė Viktorija Ivanovskaja. 

Paklausta, kokio rezultato grupė tikisi konkurse, V. Ivanovskaja nemirktelėjusi įvardijo patekimą į pirmąjį trejetuką. 

„Tai šovė į galvą ir pasakiau, tačiau apie vietą mes negalvojame. Tikimės, kad pasirodymas pavyks taip, kaip norime. Svarbiausia – išlikti stipriems. Skrendame su puikiomis nuotaikomis, nors nemiegojau naktį, bet jaučiamės puikiai“, – tikino V. Ivanovskaja.

Dainininkė su savimi pasiėmė ne tik didžiulę kartoninę rūbų spintą, kurioje sukabino visas savo sukneles, bet ir talismaną – pliušinį šuniuką. Jį atlikėjai padovanojo tėtis. 

„Vardo jam dar nesugalvojau, tai bus tarsi tėčio siela su manimi“, – sakė ji. 

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

Kartu su grupe „Eurovizijoje“ dainuos ir keturios pritariančios vokalistės: Vaiva Adomaitytė, Kristina Žaldokaitė, Laura Rakauskaitė ir Jekaterina Pranevič. Pastaroji pati ne kartą dalyvavo nacionalinėje atrankoje.

„Nuotaika puiki, mintys – eiti į finalą ir pirmas vietas“, – sakė J. Pranevič. 

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

Repeticijų, pasak vokalisčių, jau būta nemažai, o paskutinė jų buvo ir oro uoste.

„Dar bus laiko ir Kijeve viską tobulinti, šlifuoti, tikimės paruošti geriausią variantą“, – sakė K. Žaldokaitė. 

Jai jau yra tekę dirbti su daugybe Lietuvos atlikėjų, tačiau grupė „Fusedmarc“, jos teigimu, išsiskiria. 

„Jie labai originalūs. Dar nemačiau nė vienos grupės su tokiu kūrybiniu polėkiu, gilia mintimi, tikėjimu savimi. Žvelgiu į juos ir jie man tokie tikri menininkai, ir tai – be galo puiku“, – sakė K. Žaldokaitė.

Grupę „Fusedmarc“ palydėjo ne tik gausus žurnalistų būrys ir artimieji, oro uoste susirinko ir grupės gerbėjai, kurie linkėjo pergalės ir visokeriopos sėkmės.

Kaip teigė grupės vokalistė V. Ivanovskaja, palaikymo jie sulauks ir Kijeve. 

V. Nevieros (LRT) nuotr. 

„Šeštadienį darėme vakarėlį, į kurį atėjo mums nepažįstamų žmonių. Jie sakė, kad nusipirko bilietus ir atvyks mūsų palaikyti į Kijevą“, – stebėjosi V. Ivanovskaja.

LRT.lt primena, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 9, 11 ir 13 dienomis Ukrainos sostinėje Kijeve. 

Konkursą transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir LRT.lt portalas. Lietuvos atstovai pasirodys antrame pusfinalyje gegužės 11 d.