Veidai

2017.04.29 22:22

Grupės „Fusedmarc“ gerbėjams – išskirtinis vakarėlis grupės studijoje

LRT.lt2017.04.29 22:22

Jau pirmadienį Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ išvyksta į Kijevą, kur ir vyks konkursas. Tačiau prieš tai jie nusprendė surengti vakarėlį savo gerbėjams ir taip jiems padėkoti už galimybę atstovauti Lietuvai.

Gerbėjus grupė sukvietė į sau bene mieliausią vietą – „Fusedmarc“ studiją, kur gimė ne vienas jų kūrinys, tarp kurių ir didžiausioje Europos scenoje skambėsianti daina „Rain of Revoliution“.

„Organizuojame šį susitikimą norėdami atsidėkoti už gerbėjų palaikymą ir paramą, pagaliau kartu atšvęsti pergalę Lietuvos atrankoje ir atsisveikinti prieš lemiamą kovą Kijeve“, – kalbėjo grupės vokalistė Viktorija Ivanoskaja. 

Dainininkė sakė, kad šis šeštadienio vakaras  – paskutinė proga atsipūsti prieš didįjį konkursą, o dėl intensyvaus pasiruošimo pastaruoju metu nebuvo laiko net pabūti su draugais ir juolab – atšvęsti galimybės atstovauti Lietuvai.

V. Skaraičio (LRT) nuotr. 

Sukvietę gerbėjus grupės nariai tikisi pasisemti gerų emocijų ir gal net sulaukti paramos pinigais, mat „Fusedmarc“ planuose – noras išleisti dainos singlą, surengti didžėjų konkursą, įrašyti naują „Rain Of Revolution“ versiją, sukurti vaizdo klipą. 

Pasak Deniso Zujevo, „Fusedmarc“ pasirodymas Kijeve bus ne toks, kokį jį matė Lietuvos žiūrovai iki šiol: „Bus prieskonių, pasirodymas atrodys kitaip ir skambės kitaip. Pamatysite.“

Nors vakarėlyje apsupti gerbėjų grupės nariai atrodė ramūs, tačiau pripažino, kad judulio dėl artėjančio konkurso esama nemažai. „Viduje viskas dega“, – kalbėjo D. Zujevas.

LRT.lt primena, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 9, 11 ir 13 dienomis Ukrainos sostinėje Kijeve. 

Konkursą, kaip ir anksčiau, transliuos LRT. Lietuvos atstovai pasirodys antrame pusfinalyje gegužės 11 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.