Naujienų srautas

Veidai2017.04.28 14:56

„Eurovizijos“ komanda į Kijevą vešis daugiau nei 3 mln. eurų draudimo apsaugą

LRT.lt 2017.04.28 14:56

Lietuvos atstovai, išvyksiantys į Kijeve rengiamą „Eurovizijos“ dainų konkursą, šias metais į jį keliaus su rekordinio dydžio draudimo apsauga. Aštuoniolikos asmenų grupės „Fusedmarc“ komanda apdrausta 3,1 mln. eurų vertės įvairių rūšių draudimu. Draudimo paketą simbolišku pagalvėlės pavidalu Lietuvos delegacijai pirmadienį įteiks draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Atstovavimas Lietuvai ir jos vardo garsinimas tarptautiniame konkurse, kurį stebi milijoninė auditorija, mūsų šalies delegacijai yra iššūkis, reikalaujantis didžiulio susitelkimo, maksimalių pastangų ir visapusiško atsidavimo. Į „Euroviziją“ vykstančius Lietuvos atstovus draudžiame jau septintąjį kartą, todėl žinome, kad, nuvykę į konkurso vietą, muzikantai ir juos lydintys asmenys kiekvienais metais susiduria su organizaciniais nesklandumais bei milžiniška konkurencija ir įtampa. Esame pasirengę pasirūpinti į Kijevą vyksiančių žmonių saugumu bei sklandžia kelione ir prisidėti prie jų palaikymo bei sėkmės konkurse“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Pasak M. Jundulo, kiekvieno Lietuvos į „Euroviziją“ deleguoto dueto „Fusedmarc“ nario ir jiems padėsiančios delegacijos atstovo, draudimo suma viršija 170 tūkst. eurų.

Kiekvienas į Ukrainą vyksiančios delegacijos narys apdraustas 100 tūkst. eurų medicininių išlaidų draudimu, 18 tūkst. eurų nelaimingų atsitikimų draudimu, taip pat visi Lietuvos atstovai apdrausti po 50 tūkst. eurų asmens civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Mūsų šalį atstovausiančiam duetui bei jį lydinčiai delegacijai galios draudimas nuo bagažo, kelionės dokumentų ir asmeninių daiktų praradimo, taip pat kelionės atidėjimo draudimas.

„Šias metais scenoje atlikėjai neplanuoja sudėtingų akrobatinių triukų ar pavojingų elementų, tačiau kasmet, išvykus į „Euroviziją“ rengiančią šalį, pasitaiko dienotvarkę sujaukiančių nesklandumų, todėl šiame renginyje dalyvaujančiai komandai draudimas yra labai reikalingas ir svarbus. Mes esame apsaugoti maksimaliai ir galime renginiui ruoštis taip pat saugiai, kaip namuose. Žinome, kad net ir esant slogai ar perkant vaistinėje vaistus, draudimas mums už juos atlygins. Smulkios pagalbos „Eurovizijoje“ buvo prireikę dainininkei Monikai Linkytei, todėl jau galime patvirtinti, kad draudimo bendrovės suteikta apsauga leidžia jaustis ramiau ir saugiau“, – kalbėjo LRT prodiuseris ir  Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi