Veidai

2017.04.26 15:35

Neaiškiomis aplinkybėmis „United Airlines“ lėktuve nugaišo milžiniškas triušis

BNS2017.04.26 15:35

Aviakompanija „United Airlines“ tiria pranešimą apie transatlantinio skrydžio metu nugaišusį milžinišką triušį.

Šio įvykio sukrėsta britė triušių veisėja Annette Edwards iš vidurio Anglijos Vusteršyro grafystės telefonu naujienų agentūrai AP sakė, kad 10 mėnesių amžiaus Saimono, beveik metro ilgio triušio, būklę veterinarai patikrino prieš pat skrydį iš Londono Heathrow oro uosto į Čikagos O`Hare`o oro uostą. Moteris sakė, kad triušį Saimoną įsigijo vienos garsenybės, bet nenurodė jos tapatybės.

„Saimonui buvo atlikta veterinarinė apžiūra prieš pat įkeliant į lėktuvą, – sakė ji. – Jis buvo sveikas kaip ridikas.“

Oro linijos savo ruožtu savo pranešime sakė, kad jas „nuliūdino“ tokios naujienos. „United Airlines“ atstovai susisiekė su A. Edwards ir pasiūlė savo pagalbą.

„Visų su mumis keliaujančių gyvūnų saugumas ir gerovė „United Airlines“ ir mūsų „PetSafe“ komandai yra ypač svarbūs“, – pabrėžė oro bendrovė.

A. Edwards sakė, kad avialinijų atstovai tikrina stebėjimo kamerų įrašus ir siekia nustatyti, kas galėjo atsitikti triušiui. „United Airlines“ atsisakė plačiau pakomentuoti šią situaciją.

Tai jau ne pirmas skandalas, sukrėtęs JAV oro bendrovę „United Airlines“. Anksčiau šį mėnesį internete žaibiškai išplito keleivių nufilmuoti vaizdo įrašai, kuriuose matoma, kaip vienas keleivis prievarta išvelkamas iš lėktuvo sukruvintu veidu.

69 metų Davidas Dao iš Kentukio atsisakė būti „išmestas“, kai į reisą Čikagon buvo parduota daugiau bilietų negu lėktuve buvo vietų. Vėliau oro linijų vadovas atsiprašė dėl šio incidento.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.