Veidai

2017.04.08 20:43

Amsterdame „Fusedmarc“ ruošiasi „Eurovizijai“

Miglė Dauskurdienė, LRT.lt2017.04.08 20:43

Net 35 „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių atstovai savaitgalį susirinko Amsterdame. Čia kasmet konkurso gerbėjų iniciatyva rengiama pasiruošimo didžiajai „Eurovizijai“ šventė. Jos nepraleido ir Lietuvos atstovai. 

„Nuotaikos puikos, susirinko daug dalyvių, jie puikiai nusiteikę. Visi džiaugiasi švente“, – kalba Viktorija Ivanovskaja.

Jos teigimu, grupė bei keturios pritariančios vokalistės įtemptai repetuoja pasirodymą didžiajai Kijevo scenai, tačiau ne mažiau svarbu susipažinti su konkurso dalyviais bei pajusti „Eurovizijos“ dvasią, konkurso gerbėjų energiją. 

Todėl per vieną savaitę grupės nariai suplanavo ne vieną kelionę: jau lankėsi Izraelyje, dar vyks į Madridą.

Grupė „Fusedmarc“ į Amsterdamą išvyko kartu su delegacijos vadovu Audriumi Giržadu, kuris ir rūpinasi įtempta atlikėjų dienotvarke.

„Šeštadienio rytą pradėjome repeticija klube, kuriame šįvakar vyks koncertas. Po repeticijos vyko renginio atidarymas ir susitikimas su spauda. Mūsų atstovai bendraudami su žurnalistais praleido daugiau nei tris valandas. Davėme nemažai interviu, vėliau pietavome. O šiuo metu ruošiamės koncertui, kuris prasidės 20 val. Amsterdamo laiku“, – pasakoja LRT TELEVIZIJOS vyriausiasis prodiuseris.

A. Giržado teigimu, mūsų atstovams žurnalistai klausimų turėjo nemažai, tiesa, tie klausimai kartojosi. „Praktiškai kiekvienas žurnalistas klausė tų pačių penkių klausimų, bet klausiančiųjų buvo nemažai, jų čia susirinko tikrai didelis būrys, ir mūsiškiai turėjo nemažai laiko pabendrauti.

Visi jie teiravosi, kaip atrodys „Fusedmarc“  pasirodymas didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje, kokią žinią neša daina, prašė papasakoti apie save, ir, žinoma, visi interviu be išimties baigėsi prašymu padainuoti gabaliuką iš savo dainos“, – tikina eurovizinės delegacijos vadovas.

A. Giržadas skaičiuoja, jog į Amsterdamą suvažiavo net 35 atlikėjai, o viso „Eurovizijoje“ jų dalyvauja 43, tad „Fusedmarc“ šįvakar pamatys didžiąją dalį savo konkurentų.

„Šiandien išgirsime beveik visą šiųmetinę „Euroviziją“, pasirodys net 35 atlikėjai, tad koncertas bus ilgas, truks beveik iki vidurnakčio. Mūsiškiai pasirodys berods ketvirti, tad žinant, kad mums sekmadienį 8 val. ryto reikės išvažiuoti į oro uostą, pasirodymo numeriu tikrai džiaugiamės“, – juokiasi delegacijos vadovas.

Šių metų renginys gerokai pralenkė pernykštį, kuriame susirinko tik 26 atstovai. Tradicinis susibūrimas Olandijoje rengiamas jau devintą kartą.

Į Amsterdamą atvyko ir daugiau nei 200 žurnalistų iš visos Europos, tad dalyviams tai – ne tik proga susipažinti, bet ir pasiruošti darbui su žurnalistais, kurio didžiajame konkurse Kijeve tikrai netrūks.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.