Veidai

2017.04.06 23:23

Indijos miškuose rasta su beždžionėmis gyvenanti mergaitė

15min.lt 2017.04.06 23:23

Indijos policija atidžiai tyrinėja pranešimus apie dingusius vaikus mėgindama nustatyti rastos mergaitės tapatybę. Ji aptikta miške, gyvenanti su beždžionėmis, rašo AP.

Manoma, kad mergaitei – 10-12 metų. Ji nemoka kalbėti, nevilkėjo jokių drabužių, ir buvo išsekusi, kai sausio mėnesį ji buvo atgabenta į ligoninę šiaurės Indijoje.

Mergaitė elgėsi kaip gyvūnas, vaikščiojo keturiomis, maistą mėtė ant žemės ir valgė jį su burna, o ne rankomis, teigė ligoninės vadovas D. K. Singhas.

Po gydymo mergaitė pradėjo vaikščioti stovėdama, valgyti rankomis.

„Ji vis dar negali kalbėti, bet supranta, kai kalbi su ja ir net nusišypso“, – sakė D. K. Singhas.

Mergaitę, lakstančią kartu su beždžionėmis, sausio mėnesį miške pastebėjo medkirčiai. Jie nedelsiant pranešė policijai.

„Jie pasakė, kad mergaitė buvo nuoga ir jautėsi labai gerai beždžionių būryje. Kai jie mėgino ją išgelbėti, juos tolyn nuvijo beždžionės“, – teigė policijos pareigūnas.

Mergaitę rado ir išgelbėjo policijos pareigūnas. „Kai jis pašaukė ją, beždžionės jį puolė, tačiau jam vis tiek pavyko pagriebti mergaitę. Jis greitai nulėkė policijos automobiliu, kurį dar vis vijosi beždžionės“, – pasakojo policijos atstovas.

Pareigūnai vis dar mėgina nustatyti mergaitės tapatybę ir išsiaiškinti, kas yra jos tėvai. Iki tol ji bus apgyvendinta vaikų namuose.