Naujienų srautas

Veidai2017.04.05 13:40

Kauno policija rengia neeilinį reidą: matuos dviračių greitį

LRT.lt 2017.04.05 13:40

Pavasarį eismo dalyvių gretas gausiai papildantys dviratininkai sulauks policijos dėmesio. Pareigūnai organizuoja specialų reidą Kaune, kad akis į akį susitiktų su šių ekologiškų transporto priemonių šeimininkais ir primintų, jog jiems taip pat galioja Kelių eismo taisyklės, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai.

Tokia nekasdieniška policininkų iniciatyva šiemet papildys Saugaus eismo renginių programą Kauno mieste. Jos tikslas – ne bausti, bet informuoti, o taip pat ir paskatinti visus eismo dalyvius uoliau rūpintis savo bei aplinkinių saugumu gatvėse.

„Lietuvos saugaus eismo diena balandžio 6-ąją bus minima jau vienuoliktą kartą. Tai galimybė dar kartą visiems žmonėms priminti apie kelyje tykančias grėsmes ir Kelių eismo taisyklių reikšmę. Devynios iš dešimties eismo nelaimių įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus, todėl nuo kiekvieno iš mūsų tiesiogiai priklauso mūsų pačių, artimųjų bei kitų eismo dalyvių sveikata ir gyvybė“, – pranešime spaudai cituojamas Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Balandžio 6-osios popietę nuo 15 val. pareigūnai darbuosis Nepriklausomybės aikštėje greta Kauno soboro. Į jų akiratį pakliuvę dviratininkai sulauks ir naudingų dovanų. Tądien Sporto halėje rengiamos didžiausios atšvaitų gaminimo dirbtuvės, kuriose darbuosis apie 500 Kauno darželinukų ir pradinukų. Vėliau savo kūrinius vaikai dovanos miestiečiams.

Lietuvos automobilių klubas kartu su Kauno apskrities policija kviečia prisijungti prie akcijos „Saugus kelyje – kai žinau!“ Ketvirtadienį nuo vidurdienio vairavimo mokykla „ARV-Auto“ atvers savo filialų duris visiems norintiems pasitikrinti Kelių eismo taisyklių žinias.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi