Veidai

2017.03.29 13:16

Balandį Vilniuje – dizaino ir mados mugė „Uptown Market“

LRT.lt 2017.03.29 13:16

Balandžio 22 d., šeštadienį, į Vilniaus naujamiesčio širdį, menų fabriką „Loftas“, grįš ketvirtus metus vykstanti didžiausia dizaino ir mados mugė „Uptown Market: We Love Spring“. Ši mugė vilniečiams ir miesto svečiams suteikia galimybę po vienu stogu rasti visus įdomiausius ir naujausius Lietuvos dizainerių darbus, skelbia organizatoriai.


Mugė „Uptown Market: We Love Spring“ šį pavasarį vyks dvi dienas – balandžio 22–23 dienomis. Dizaino turgus lankytojų lauks net trijose erdvėse – pirmame bei antrame menų fabriko „Loftas“ aukštuose ir vidiniame kieme.

Naujausias šiltojo sezono mados tendencijas ir savo drabužių kolekcijas šių metų „Uptown Market“ mugėje pristatys ir patyrę dizaineriai, ir perspektyvūs mados naujokai. Savo kūrinius siūlys įsigyti Diana Paukštytė, Aleksandras Pogrebnojus, „Atsikeli ir varai“, „labadiena“, „EgyBoy“, „Zefyras“, ir daugybė kitų mados kūrėjų. Aksesuarų pasirinkimo gausybė irgi apsuks galvą – erdviose mugės patalpose įsikurs „Simona Samojauskaitė Jewellery“, „The Basic“ ir kiti kūrėjai.

Mėgstantys puošti ne save, o namus „Uptown Market“ mugėje taip pat nenuobodžiaus. Mugėje lankytojų lauks ir šeimoms bei mažiems vaikams skirtas skyrius, melomanų kampas.

Kieme, lauko terasose, šildant pavasarinei saulutei, vėlyvųjų pusryčių, pietų ar vakarienės visas dvi dienas kvies viliojantis piknikas. Jo meniu – daugybė gatvės maisto sunkvežimiukų – nuo „Drama Burger“ iki „Vijokliai Beer Garden“ su gardžiausiais pietų pasiūlymais.

Abi dienas mugėje netrūks ir muzikos. Lauko terasoje vyks gyvo garso koncertai, mugės dalyvių nuotaiką kurstys ir didžėjai.

Šiemet „Uptown Market“ suteiks galimybę ne tik atnaujinti savo spintą ar namus, bet ir sužinoti kai ką naujo. Mugės metu vyks diskusijos su mados, dizaino ir rinkodaros ekspertais apie smulkųjį dizaino verslą, stilių ir kūrybą. Taip pat pavasarinėje mugėje įvyks oficialus unikalaus metinio leidinio „Created in Lithuania“ pristatymas.

Mugė Vilniuje „Uptown Market: We Love Spring“ šiemet vyks balandžio 22–23 d., šeštadienį ir sekmadienį, menų fabriko „Loftas“ viduje ir lauko terasoje. Abi dienas mugė prasidės 12 valandą. Renginys nemokamas.