Naujienų srautas

Veidai2017.03.27 09:53

D. Montvydas trečią kartą „Eurovizijoje“ atstovaus ne Lietuvai?

Donatas Montvydas žada grįžtį į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Tik šį kartą jam tai daryti siūloma Švedijos vardu. Taip jis sakė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

„Kol kas nieko negaliu pasakyti. Tai reiškia, kad nei patvirtinu, nei paneigiu, bet mano patriotizmas šiuo atveju – didelis. Man siūlo nemažai ką susijusio su „Eurovizija“ Švedijoje, tačiau manau, kad esu per didelis savo šalies fanas“, – kalbėjo dainininkas. 

Vis dėlto atlikėjas netvirtina, jog tokį pasiūlymą griežtai atmeta. 

„Vienintelis dalykas, kuris mane verčia apie tai galvoti, – kaip tu gali savo šaliai duoti daugiau? Principingai atstovauti savo šaliai ir gauti mažiau, ar išgirsti komentarų, bet pelnyti šaliai naudos skambant pasaulyje? Tai – labai didžiulis voratinklis, bet esmė – kaip pasiimti šaliai daugiau“, – sakė D. Montvydas. 

Nacionalinėje Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje D. Montvydas dalyvavo penkis kartus ir du iš jų atstovavo šaliai didžiojoje konkurso scenoje: 2012 m. su daina „Love Is Blind“ pelnė 14 vietą, o 2016 su kūriniu „I’ve Been Waiting for This Night“ užėmė 9 vietą.

Švedija Eurovizijos dainų konkurse dalyvavo 55 kartus ir yra viena iš „Eurovizijos“ sėkmingiausių šalių, konkursą laimėjusi šešis kartus.

Paskutinę pergalę šaliai 2015 m. pelnė Mansas Zelmerlowas su kūriniu „Heroes“. 

Atlikėjas kartu su Justina Budaite LRT studijoje pristatė dainą „Ten, kur tu“ ir paatviravo ne tik apie Švedijos pasiūlymus, bet ir apie šių metų atstovų „Fusedmarc“ dainą. 

Plačiau – video reportaže. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi