Naujienų srautas

Veidai2017.03.20 20:11

Jekaterinburge vyko automobilių stumdynių ant ledo turnyras

Rusijoje, Jekaterinburgo mieste, vyko automobilių stumdynių ant ledo turnyras. Renginio organizatorius įkvėpė akmenslydis – žiemos olimpinis sportas, kurio esmė – paleisti savo akmenis taip, kad jie atsidurtų kuo arčiau taikinio.

Per turnyrą varžėsi keturios komandos, kurias sudarė po dešimt žmonių. Jos rungtyniavo stumdamos mažus rusų gamybos „Oka“ automobilius. Organizatoriams – draudimo kompanijos vadybininkams – turnyro idėja kilo praeitą rudenį, kai dėl plikledžio įvyko nemažai eismo įvykių.

„Rudenį ir pavasarį, kai kelius dengią plikledis, automobiliai čiuožia ledo paviršiumi. Kartą draugai pakvietė mane išbandyti akmenslydžio sportą ir tai man priminė plikledį. Taip kilo idėja akmenis pakeisti automobiliais“, – pasakoja turnyro organizatorė Galina Kirkach.

Sunkios automobilių dalys – varikliai ar pavarų dėžės – buvo pašalintos, kad dalyviams būtų lengviau pasiekti taikinį.

Komandos turėjo po devynis bandymus. Siekiant geriausio rezultato, joms buvo leista atsitrenkti į kitus automobilius.

„Mes tolygiai paskirstėme savo jėgas ir vadovavomės puikia strategija. Žinojome, kurį automobilį stumti iš pradžių, o kurį pasilikti pabaigai. Štai kodėl mes laimėjome“, – strategiją atskleidė nugalėtojų komandos narys Andrejus Gubajdulinas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi