Naujienų srautas

Veidai2017.03.13 14:28

Lietuvos „Eurovizijos” atstovės įvaizdžio kūrėja: stipriam kūriniui reikėjo ryškaus apdaro

LRT.lt 2017.03.13 14:28

Šeštadienio naktį Lietuva išsirinko atstovą geriausios Europos dainos konkurse „Eurovizija“. Pasak grupės „Fusedmarc“ dainininkės Viktorijos suknelę sukūrusios dizainerės Sandros Yushkos, kurdama atlikėjos įvaizdį ji tikėjo grupės pergale.

„Man labai patiko šios grupės pasirodymas. Nuoširdžiai tikėjau „Fusedmarc“ pergale. Daina „Rain Of Revolution“ – labai stiprus kūrinys, kuriam reikėjo kažko itin išsiskiriančio. Norėjosi pateikti stilingą, šiuolaikišką, ekspresyvų įvaizdį su trupučiu klasikos“, – aiškino S. Yushka.

Būtent dėl šios priežasties grupė bei dizainerė nusprendė pasirinkti raudoną spalvą, kurią derino prie dainos scenografijos. „Revoliucinėse uniformose dominuoja raudona spalva. Tačiau šią spalvą pasirinkome ir dėl asociacijos su meile, tikėjimu savo pergale bei teigiamomis permainomis“, – pasakojo dizainerė.

Kaip teigiama pranešime, lietuvių dizainerė S. Yushka propaguoja ekologišką madą ir universalumą, todėl jos kūryboje gausu natūralių audinių, o sportinio stiliaus motyvai dominuoja net vakarui skirtuose apdaruose.

Šeštąją kolekciją netrukus pristatysianti dizainerė mano, kad mada nereikia sekti aklai, o renkantis drabužius reiktų atkreipti dėmesį į išliekamąją vertę bei tai, kaip apdaras atskleidžia jo savininko asmenybę ir individualumą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi