Naujienų srautas

Veidai2017.03.12 18:20

„Fusedmarc“: kuriant dainą „Eurovizijai“ – mažiau laisvės ir daugiau koncentracijos

Šeštadienio naktį Lietuvos žiūrovai ir tarptautinė komisija pasirinko – Lietuvos vėliavą į Kijevą veš grupė „Fusedmarc“.

Grupės gerbėjams dalyvavimas „Eurovizijoje“ – nemaža staigmena, nes iki šiol grupė buvo siejama su pogrindžio klubais, menų festivaliais. 

Tiesa, „Fusedmarc“ vokalistei Viktorijai Ivanovskajai nacionalinė „Eurovizijos“ atranka – jau antroji. 2002-aisiais ji su grupe „Saulės kliošas“ atliko dainą „Singing In The Night“.

Paskelbus nugalėtoją surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvius sveikino ir konkurso rengėjai.

„Norime palinkėti geros kelionės į Kijevą. Daugelio konkurso dalyvių vargai jau baigėsi, nugalėtojams jie tik prasideda. Mes linkime vieno – Lietuva turi būti finale“, – kalbėjo LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

„Neabejojau, kad būsite finale. Klaipėda buvo jūsų starto vieta, linkiu, kad ji būtų ir finišo vieta. Turiu galvoje, kad kitais metais „Eurovizija“ atvyktų į Lietuvą, ir į Klaipėdą“, – pergalės tikisi Klaipėdos meras.

Instrumentininko Deniso Zujevo teigimu, kuriant dainą „Eurovizijai“ – mažiau laisvės ir daugiau koncentracijos. 

„Kai pradėjome kurti šią dainą, sakiau, kad mūsų tikslas nuvažiuot į Kijevą, laimėti „Euroviziją“. Visą kelią tuo tikėjome, labai stengėmės. Kai prasidėjo nacionalinė atranka, buvo aišku, kad žmonės supranta mūsų dainą po antros-trečios laidos. Labai džiaugiamės, kad būtent finale tiek daug gavome iš žiūrovų. Norime padėkoti tautai, kad išgirdo“, – sakė „Fusedmarc“ grupės narys. 

Jo teigimu, pergalę simbolizuojantis Viktorijos vardas nuteikia laimėti konkursą.

„Esu laiminga, esu pasiruošusi ir be galo dekinga visiems padėjusiems. Žadu atiduoti viską, ką turiu. Daina – gera, Denisas – puikus kompozitorius, jaučiamės stipriai su žiūrovų, tėvų ir Dievo pagalba. Laimės daug, bet mes nesustojam ir neatsipalaiduojame“, – tikino grupės vokalistė V. Ivanovskaja.

Apie pinigus pasirodymui grupės nariai tikina kol kas negalvojantys – visos jų mintys buvo nukreiptos į pasirodymą ir galutinį jo variantą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi