Veidai

2017.03.11 18:30

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalo komisijoje – žvaigždė iš Australijos

LRT.lt2017.03.11 18:30

„Eurovizijos“ finale dalyvius vertins net 12 narių komisija, o tarp jų – ir pasaulinio garso muzikos pasaulio atstovai. Tarp keturių užsienio šalių ekspertų šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovai matys ir „The Pussycat Dolls“ vokalistę Chloe Maggs. 

„Manau, kad daugelis Europos šalių mums pavydi tokios komsijos narės“, – sako nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas.  

Dainininkė į komisijos kėdę sėsti atskrenda tiesiai iš Australijos.

„Grammy“ nominuotos grupės „The Pussycat Dolls“ pagrindinė vokalistė prie grupės prisijungė po to, kai ją paliko Nicole Scherzinger.

Su šia grupe dainininkė jau apkeliavo Australijos bei Okeanijos turus.

Prie užsienio komisijos narių prisijungs ir „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų žiūrovams jau žinomi veidai: grupės „Fools Garden“ lyderis ir nemaraus hito „Lemon Tree“ autorius Peteris Froidentaleris iš Vokietijos, pasaulinio garso žvaigždžių atradėjas ir prodiuseris Denis Ingoldsbi iš Jungtinės Karalystės ir pop dainininkas, latvis Lauris Reiniks. 

„Tie komisijos nariai, kurie bus tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių, turi tikrai didžiulę šou verslo patirtį, kai kurie jų – ir eurovizinę“, – teigia nacionalinės atrankos prodiuseris. 

L. Lučiūno teigimu, užsienio komisijos nariai noriai sutinka dalyvauti komisijoje, jiems tai labai įdomu. „Dar nebuvo nei vieno, kuris atsisakytų. Visi sutinka iš karto“, – sako prodiuseris.

Nacionalinės atrankos finalas vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šeštadienį 21 val. 

Tiesioginę laimėtojo spaudos konferenciją po finalo galėsite matyti portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.