Veidai

2017.03.06 21:16

A. Siaurusevičius: darome „Eurovizijos“ atranką tam, kad padarytume šventę Lietuvai

LRT į „Eurovizijos“ konkurso finalą grąžins vieną atlikėją, kuris iš konkurso iškrito antrajame etape. Iki 20 val. portale LRT.lt vyksiančiame balsavime skaitytojai galėjo pasirinkti, už kurį atlikėją balsuoti.  

„Pagalvojome, kad norėdami padidinti susidomėjimą „Eurovizija“ padarysime šį balsavimą. Tam, kad žmonės jaustųsi labiau įtraukti. [...] Iš tiesų mūsų neįpareigoja, kaip rengti šį konkursą. Mes, LRT, galėtume deleguoti savo atstovą ir be atrankos. Bet darome atranką tam, kad padarytume šventę Lietuvai“, – kalbėjo LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Pasak jo, šis konkursas yra puiki galimybė jauniems dainininkams. Nepriklausomai nuo rezultatų, jie įžengia į didžiąją sceną ir pasirodo visai Lietuvai. 

Pretendentai sugrįžti į konkursą: Mia, „Queens of Roses“, Gytis Ivanauskas, Edgaras Lubys, Sasha Song ir Ieva Zasimauskaitė.

Balsavimas vyko visą pirmadienį, kovo 6 dieną, iki 20 valandos. Iš vieno IP adreso buvo galima balsuoti vieną kartą. Apie balsavimo nugalėtoją pranešta šio vakaro LRT TELEVIZIJOS laidoje „Panorama“.

„Eurovizijos“ atrankos finalas vyks kovo 11 d. Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.

Plačiau – įraše.