Naujienų srautas

Veidai2017.03.03 11:08

Naujasis JAV vidaus reikalų sekretorius į darbą atjojo arkliu

BNS 2017.03.03 11:08

JAV vidaus reikalų sekretorius Ryanas Zinke ketvirtadienį, savo pirmąją darbo dieną, į darbą atjojo arkliu.

Kitą rytą po priesaikos ceremonijos buvęs Montanos kongresmenas ir karo laivyno specialiųjų pajėgų (SEAL) narys prisijungė prie JAV Parkų policijos raitelių. Jam teko 17 metų airių sportinis žirgas vardu Tontas. R. Zinke kartu su devyniais pareigūnais atjojo žirgais nuo Nacionalinės alėjos iki Vidaus reikalų departamento būstinės.

„Sekretoriui R. Zinke buvo garbė priimti JAV Parkų policijos kvietimą savo pirmą darbo dieną Vidaus reikalų departamente stovėti petys į petį su pareigūnais“, – sakė departamento atstovė Heather Swift.

R. Zinke ir Vidaus reikalų departamento socialinio tinklo „Twitter“ paskyrose buvo paskelbtos šio įvykio nuotraukos. Jose matoma, kaip naujasis sekretorius, dėvintis juodą kaubojaus skrybėlę, sėdi ant per 1,7 m ūgio bėro arklio, o fone matomas įprastas rytinis eismas.

Keli šimtai departamento federalinių darbuotojų pasveikino R. Zinke su pirmąja darbo diena. Tarp jų buvo ir Indėnų reikalų biuro darbuotojas iš Montanos šiaurės šajenų genties, kuris būgnu sugrojo jam pagarbos dainą.

Ar gali R. Zinke išpopuliarinti arklius taip, kaip Joe Bidenas populiarino traukinius? Buvęs JAV viceprezidentas ir senatorius garsėjo, kad kelis dešimtmečius iš savo namų Delavero valstijoje į darbą Vašingtone ir atgal važinėdavo traukiniu.

Nors R. Zinke pasijodinėjimas mieste veikiausiai netaps kasdieniu ritualu, naujasis vidaus reikalų sekretorius atrodo norįs išsaugoti savo gamtoje laiką leisti mėgstančio žmogaus įvaizdį. Pagrindinėje savo naujos Socialinio tinklo „Twitter“ paskyros nuotraukoje jis matomas dėvintis oranžinę kepuraitę ir vilkintis medžiotojo liemenę. Be to, jis jau spėjo pasidalinti nuotrauka, kurioje jis su žmona įsiamžino Montanos Ledynų nacionaliniame parke.

Vidaus reikalų departamentas yra atsakingas už beveik 162 mln. hektarų valstybės žemės, daugiausia jos – šalies vakaruose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi