Veidai

2017.03.03 08:35

„Oskarų“ ceremonijoje vokus sumaišiusiems apskaitininkams paskirti asmens sargybiniai

ELTA 2017.03.03 08:35

Dviem apskaitininkams, sekmadienį vykusioje prestižinėje „Oskarų“ ceremonijoje sumaišiusiems vokus su geriausio filmo kategorijos nugalėtojais, socialinėje žiniasklaidoje sulaukusiems grasinimų nužudyti, paskirti asmens sargybiniai, informuoja BBC.

Apskaitos įmonė „PricewaterhouseCoopers“ (PwC) teigė, kad prie apskaitininkų Briano Cullinano ir Marthos Ruiz rezidencijų sustiprintas saugumas. Anot tinklalapio „TMZ.com“, apskaitininkai baiminasi dėl savo gyvybės.

Trečiadienį paaiškėjo, kad B. Cullinanas ir M. Ruiz ateityje daugiau neatliks skaičiavimų „Oskarų“ apdovanojimams, tačiau nepraras savo kaip apskaitininkų darbų.

Sekmadienį vykusios ceremonijos metu miuziklas „Kalifornijos svajos“ (La La Land) per klaidą paskelbtas geriausiu filmu. Iš tikrųjų geriausiu filmu pripažinta juosta „Mėnesiena“ (Moonlight).

Šis incidentas apibūdinamas kaip didžiausia klaida per visą 89 metų „Oskarų“ apdovanojimų istoriją. B. Cullinanas per klaidą nominacijos nugalėtojus skelbiantiems asmenims padavė ne tą voką.

PwC skaičiuoja balsus ir paruošia vokus, įmonė atsiprašė už klaidą.