Veidai

2017.03.01 16:30

Slovėnijos atstovas į „Euroviziją“ Kijeve vyks antrą kartą

LRT.lt 2017.03.01 16:30

Bendru komisijos narių ir televizijos žiūrovų vertinimu, slovėnų dainininkas Omaras Naberis laimėjo nacionalinę atranką ir gegužę Kijeve atliks dainą „On my way“. „Eurovizijos“ scena O. Naberiui jau pažįstama – 2005 m. jis užėmė 12-ą vietą dainų konkurso pusfinalyje Kijeve. Tad šį kartą jo tikslas – patekti į „Eurovizijos“ finalą.

Nacionalinės „Eurovizijos“ finale komisijos nariai 35-erių atlikėjui O. Naberiui skyrė pirmą vietą, o televizijos žiūrovai – antrą. Tačiau komisijos balsų persvara buvo pakankama, kad dainininkas laimėtų galimybę atstovauti Slovėnijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nacionalinės atrankos vakarą Slovėnijos scenoje pasirodė ir 2016 m. „Eurovizijos“ laimėtoja Jamala.

O. Naberis muzikinę karjerą pradėjo 18-os. 2005 m. laimėjęs nacionalinę atranką dainininkas atstovavo savo šaliai „Eurovizijos“ konkurse, kuris taip pat vyko Kijeve. Per savo karjerą O. Naberis išleido tris solinius albumus ir surengė daugiau nei 900 koncertų 27-iose šalyse. Atlikėjo dainos nuolat patenka į nacionalinio radijo grojaraščius ir jis reguliariai pasirodo paramos renginiuose.

Slovėnų dainininkas Kijeve pasirodys antroje pirmojo pusfinalio dalyje, gegužės 9 d.