Veidai

2017.02.26 11:33

Iš „Eurovizijos“ iškritusi Mia: per daug klausiau kitų nuomonių, mano vizija liko kažkur kitur

15min.lt2017.02.26 11:33

Šeštadienio vakarą vyko paskutinė kova dėl vietos „Eurovizijos“ pusfinalyje. Susumavus žiūrovų, Lietuvos ir užsienio komisijų balsus paaiškėjo, kad iš konkurso pasitraukia keturi dalyviai, tarp kurių – ir Vilija Pilibaitytė-Mia. Dainininkė teigė, kad tokiais rezultatais nenusivylė – jos tikslas nebuvo nugalėti.

Šeštadienį paaiškėjo, kad „Eurovizijos“ konkurse savo pasirodymų neberengs Mia, Alanas Chošnau, „Queens of Roses“ ir Valerija Iljinaitė.

Užsienio komisija Vilijai Pilibaitytei-Miai skyrė 7 balus – 4-ąją vietą, Lietuvos komisija – 7-ąją. Žiūrovai už pasirodymą aktyviai nebalsavo – skyrė taip pat 7-ąją vietą. Susumavus visus rezultatus, Mia tik per plauką nepateko į pusfinalį – liko 5-oje vietoje.

Praradusi teisę šiemet atstovauti Lietuvai konkurse, dainininkė 15min sakė, kad tokių rezultatų ir tikėjosi: „Žinojau, kad jau netęsiu kovos... Viskas buvo aišku po filmavimo praeitą penktadienį, todėl su iškritimu jau buvau susitaikiusi.“

Atlikėja prisipažino, kad eidama į konkurso atrankas apie laimėjimą negalvojo, todėl dėl iškritimo per daug nesuka sau galvos.

„Tikrai nenusivyliau, turiu puikią dainą, kurią greit įrašysime. Labai džiaugiuosi, kad bendradarbiauju su tokiais užsienio prodiuseriais kaip Michaelis Jamesas Downas ir Williamas Tayloras. Noriu jiems padėkoti už nuostabią dainą“, – 15min kalbėjo Mia.

Paklausta, kodėl, jos manymu, šiemet nepavyko pasiekti finalo, dainininkė svarstė: „Turbūt todėl, kad pradėjau klausytis kai kurių žmonių patarimų ir mano vizija liko kažkur kitur. Tiesą sakant, jei nepasisekė, tai nepasisekė... Kažkam pasiseks. Mano tikslas šiais metais nebuvo laimėti. Mano tikslas buvo gražiai sudalyvauti. „Eurovizija“ labai neprognozuojamas konkursas, pati ne kartą su tuo susidūriau.“

Ar kitąmet vėl bandys laimę? „Kitąmet bus kitąmet. Nenoriu prognozuoti nieko, laikas parodys. Galbūt dalyvausiu, galbūt – ne. „Eurovizijos“ dainų konkursas nėra mano visas gyvenimas. Turiu daugiau idėjų ir artimesnių planų“, – teigė Mia.

Tad dainininkė ragina gerbėjų nenuliūsti – ji jau ruošia malonių staigmenų ir sustoti tikrai nežada. „Noriu gerbėjams padėkoti už palaikymą. Netrukus pristatysiu naują dainą. Ir, be abejonės, pasimatysim koncertuose!“ – šypsojosi Vilija Pilibaitytė-Mia.

Mios pasirodymą šio šeštadienio „Eurovizijos“ atrankoje ir komisijos komentarus žiūrėkite įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.