Veidai

2017.02.22 17:08

Pirmieji bilietai į „Eurovizijos“ atrankos finalą Klaipėdoje iššluoti akimirksniu

Vos pradėjus prekybą bilietais į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą, šie ėmė ir ištirpo, praneša 15min. Norintys pamatyti atrankos finalą gyvai bilietus išpirko vos per keliolika minučių. Tiesa, norintys įsigyti bilietus tam gaus antrą progą.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad šįmet nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas įvyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Renginys skambės kovo 11-ąją.

Tai, kad Lietuvos atstovas didžiajame „Eurovizijos“ konkurse bus išrinktas uostamiestyje, yra labai neįprasta, mat iki šiol visų atrankų finalai, kaip ir kiekvienas kitas atrankos etapas, skambėdavo Vilniuje, LRT studijoje. Pirmąkart sumanyta ir pardavinėti bilietus į „Eurovizijos“ atrankos finalą. Jų prekybą bendrovė „Bilietai.lt“ pradėjo trečiadienį, 11 valandą ryto. Vieno bilieto į renginį kaina – 3 eurai.

Organizatorių sprendimu, vienu ypu pirkėjas galėjo įsigyti keturis bilietus į koncertą, tai padaryti buvo galima perkant internetu arba prie arenos bei „Akropolyje“ esančiose bilietų kasose.

Bilietai ištirpo

Trečiadienio rytą prekyboje pasirodė pirmoji dalis bilietų į renginį, iš viso – 2,5 tūkstančio. „Eurovizijos“ gerbėjai juos iššlavė per keliolika minučių.

Kaip pasakojo „Eurovizijos“ atrankų žiūrovė Elena, keblumų perkant bilietus į nacionalinį finalą atsirado vos prasidėjus prekybai. Bilietus ji pirko internetu. „Bilietus pirkau kelios minutės po 11 valandos, vietoje norėtų keturių gavau du. Juos žaibo greitumu nupirko“, – sakė ji.

Antras šansas

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad bilietai į Kovo 11-osios proga Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiantį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą dar bus platinami ateinantį trečiadienį, kovo 1-ąją, nuo 11.00 val. Taip pat įvertinus, kad didžioji dalis šį trečiadienį platintų bilietų į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą buvo parduoti internetu, ateinantį trečiadienį bilietais bus prekiaujama tik Bilietai.lt kasose, ir tik Klaipėdos mieste.

Prekyba bilietais internetu nevyks. Primename, kad „Eurovizijos“ atrankos finalas vyks kovo 11-ąją, tad koncertas bus skirtas ne tik „Eurovizijos“ atstovui sužinoti, bet ir paminėti Nepriklausomybės dieną. Šia proga scenoje pasirodys ne tik konkurso finalininkai, bet ir svečiai.