Veidai

2017.02.14 10:11

Atsistatydino pagrindiniai „Eurovizijos“ rengėjai

15min.lt2017.02.14 10:11

„Eurovizijos“ dainų konkursas Ukrainos sostinėje Kijeve susidūrė su rimtais sunkumais – likus vos trims mėnesiams iki numatytos renginio datos atsistatydino pagrindiniai jo rengėjai. 

Pirmadienį keli pagrindiniai renginio organizacinio komiteto nariai paskelbė , kad vasario 10-ąją atsistatydino iš pareigų ir tolesnis konkurso Kijeve likimas lieka su klaustuku. 

Galimybių toliau organizuoti „Eurovizijos“ dainų konkursą Ukrainoje nebemato vykdomieji prodiuseriai Oleksandras Charebinas ir Viktorija Romanova, komercijos direktorė Irina Asman, renginio vadybininkas Denisas Blosčynskis bei jo komanda. 

Kartu su jais traukiasi ir renginio saugumą turėjęs užtikrinti saugumo vadovas Oleksijus Karabanas. 

Konkursą rengianti Europos transliuotojų sąjunga (EBU) nekomentuoja, dėl ko pasitraukė keli pagrindiniai konkurso Kijeve organizatoriai, tačiau užtikrino, kad „Eurovizija“, kaip ir planuota, tikrai įvyks Ukrainos sostinėje esančiame Tarptautiniame parodų centre numatytomis datomis ir iš esmės niekas nesikeis. 

„Eurovizijos“ rengimas Ukrainoje stringa jau ne pirmą kartą – dar gruodžio mėnesį užsienio žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad dėl finansinių sunkumų Ukraina smarkiai atsilieka nuo grafiko ir gali prarasti teisę rengti „Euroviziją“. 

Tačiau tada pats Ukrainos premjeras Vladimiras Groismanas suskubo tokias kalbas neigti ir tikina, kad jo šalis – daugiau nei pajėgi surengti šį dainų konkursą, o šie gandai tėra Rusijos propagandos dalis ir siekis sumenkinti Ukrainos įvaizdį pasaulio akyse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.