Veidai

2017.02.15 09:38

Vokietijai „Eurovizijoje“ atstovaus su JAV žvaigždėmis dirbančių kompozitorių daina

LRT.lt 2017.02.15 09:38

Isabella „Levina“ Lueen, dažniau žinoma kaip Levina, laimėjo nacionalinę Vokietijos atranką su daina „Perfect Life“.

Levinai 25 metai ir ji gyvena Berlyne. Šiuo metu mergina studijuoja muzikos vadybą Londono muzikos koledže. 

Ji rašo soulo ir pop stiliaus dainas, nuo devynerių pradėjo mokytis groti pianinu bei dainuoti ir iki 16-os vaidino vaikiškuose miuzikluose. Dabar Levina dažnai groja baruose su savo grupe. 

Vokietijai atstovausiančią dainą „Perfect Life“ parašė Amerikos kūrėjai Lindy Robbins, Dave`as Bassettas ir Lindsey Ray.  

L. Robbins dirbo su tokiais atlikėjais kaip Davidas Guetta, Demi Lovato and Jasonas Derulo. D. Bassettas laimėjo „Grammy“ apdovanojima už grupės „Halestorm“ dainą, o L. Ray darbavosi su Mariah Carey, Demi Lovato and Deana Carter. 

„Daina „Perfect Life“ man labai svarbi, nes ji yra apie nebijojimą rizikuoti ir savo svajonių siekimą“, – sako viena dainos kūrėjų L. Robbins.

Tiesioginės transliacijos metu penki atlikėjai susirungė dėl galimybės vykti į Kijevą. Finalo dalyviai buvo atrinkti iš 2000 norinčiųjų. 

Pirmą kartą istorijoje savo nuomonę galėjo pareikšti ir tarptautinė gerbėjų bendruomenė, naudodamasi specialia eurovizine programėle. 

Trijų valandų šou stebėjo daugiau nei 3 mln. žiūrovų. Laimėtoją rinko komisija bei žiūrovai ir nugalėtoja pelnė 69 proc. balsų. 

Vokietijos atstovė iš karto pasirodys „Eurovizijos“ finale, vyksiančiame gegužės 13 d. Ukrainoje.