Veidai

2017.02.13 14:35

„Eurovizijos“ nugalėtojas atskleidė, ką palaiko Lietuvos nacionalinėje atrankoje

LRT.lt 2017.02.13 14:35

Nacionalinėms „Eurovizijos“ atrankoms įgavus pagreitį, abejingais konkursui nelieka vis daugiau žinomų žmonių ir užsienio ekspertų. 1984 m. didžiosios „Eurovizijos“ laimėtojų grupės „Herreys“ narys Richardas Herrey prabilo apie Lietuvos atranką ir atskleidė savo favoritę.

R. Herrey  kartu su dviem broliais įkūrė legendinę grupę „Herreys“, kuri 1984 m. triumfavo „Eurovizijos“ konkurse su daina „Diggiloo Diggiley“ ir tapo vienu ryškiausių šio konkurso hitų.

Šiuo metu R. Herrey pagrindinė veikla nėra muzika, jis – garsaus pasaulinio tinklo restorano „Hard Rock Café“ Stokholme vadovas, kuriame padavėja dirba ir viena šių metų Lietuvos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos favoričių – emigrantė Greta Zazza.

„Labai džiaugiuosi dėl Gretos dalyvavimo „Eurovizijos“ atrankoje. Ji yra fantastiška mergina, siekianti savo tikslo. Visi ją labai palaikome, pasidaliname patarimais“ – atvirauja R. Herrey.

Ankščiau Greta yra atskleidusi, kad specialiai dėl muzikinės karjeros persikraustė gyventi į pop muzikos industrijos židinį – Švediją, kur dirba su geriausiais specialistais, kurie ne tik moko vokalo, bet ir kuria dainas.

„Kai išgirdau Gretos dainą – susižavėjau. Daina puiki, o pati Greta turi nuostabų balsą. Ji – tikrai nugalėtoja“, – teigia grupės „Herreys“ narys.

Greta Zazza jau anksčiau yra minėjusi, kad atrankoje dalyvauja, nes turi kūrinį, kuriuo tiki. Šią dainą sukūrė Švedijoje gerai žinomas prodiuseris Jonas Thander.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka – jau šį šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.