Veidai

2017.01.29 12:25

Kviečiame žiūrėti geriausiai „Eurovizijos“ atrankoje įvertintą kūrinį

LRT.lt2017.01.29 12:25

Šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos žiūrovams prisistatė paskutiniai vienuolika atlikėjų, iš kurių į kitą etapą pateko tik šeši. Susumavus komisijos ir žiūrovų balus, pirmąją vietą užėmė kol kas daugiausiai žiūrovų palaikymo šiųmetinėje atrankoje sulaukusi Aistė Pilvelytė. Jos pasirodymas: 

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos senbuvė Aistė Pilvelytė pristatė Aminatos dainą „I`m like a wolf“. Tiesa, atlikėja kūrinį sudainavo tik iš antrojo karto. „Eiti į sceną neturint balso labai sunku“, – iškart po pasirodymo G. Martirosianaitei guodėsi A. Pilvelytė, kuriai didesnių priekaištų komisijos nariai neturėjo.

„Aistė puikiai žino, kad „Eurovizijoje“ niekas antro šanso nesuteiktų. Esu įsitikinęs, kad taip, kaip nutiko šį vakarą, nutinka labai labai retai, todėl žiūriu atlaidžiai. Jei Aistė nebūtų pasakiusi, kad su balsu ne viskas tvarkoje, nebūtume supratę. Kūrinys įdomus, matau įdomaus pasirodymo užuomazgą. Mane daina suintrigavo. Net jei tai būtų visiškai nežinomas atlikėjas, mane suintriguotų. Ir man būtų labai labai gaila, jei neišgirstume jos kitame etape“, – tikino muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

 Bendra lentelė:

1. Aistė Pilvelytė – 12 balų

2. Alanas – 10 balų

3. Queens of Roses – 8 balai

4. Valerija Iljinaitė – 7 balai

5. Neringa Šiaudikytė – 6 balai

6. Evaldas Vaikasas – 5 balai

7. Shiny Raia – 4 balai

8. Julija Jegorova – 3 balai

9. Audrius Janonis – 2 balai

10. Elvina Milkauskaitė – 1 balas

11. Vlad Max – 0 balų

Visą „Eurovizijos“ atrankos įrašą stebėkite šiame įraše: