Veidai

2017.01.25 14:38

D. Trumpas užpatentavo savo būsimos perrinkimo kampanijos šūkį

BNS2017.01.25 14:38

JAV prezidentas Donaldas Trumpas neabejoja, kad jam pavyks įgyvendinti savo rinkimų kampanijos pažadą – padaryti Ameriką vėl didžią (angl. Make America great again).

Nepamiršdamas savo verslininkiškų įgūdžių, D. Trumpas jau pateikė paraišką užregistruoti kaip prekės ženklą šūkį „Išlaikykime Ameriką didžią“ (angl. Keep America great ), kurį jis ketina naudoti per 2020 metų kampaniją, kai sieks būti perrinktas antrai kadencijai.

JAV patentų ir prekės ženklų biuro įrašai rodo, kad praėjusį trečiadienį, dar prieš savo prisaikdinimą prezidentu, D. Trumpas pateikė prašymą užregistruoti kaip prekės ženklą šį šūkį – su šauktuku frazės gale ir be jo.

Patentas apima įvairias sritis, pradedant lipdukais, apranga ir baigiant lėšų rinkimų.

Prašymas pateiktas organizacijos „Donald J. Trump for President, Inc.“, kurios būstinė yra Niujorke, vardu.

JAV Patentų ir prekės ženklų biuras prašymo dar nenagrinėjo.

D. Trumpas laikraščiui „The Washington Post“ praėjusią savaitę sakė pasirinkęs frazę „Išlaikykime Ameriką didžią“ savo būsimos perrinkimo kampanijos šūkiu.

Pasak laikraščio, interviu metu D. Trumpas paprašė pakviesti jo teisininką. Kai šis po dviejų minučių pasirodė, jam buvo nurodyta pateikti paraišką dėl šios frazės užpatentavimo. Davęs nurodymus, D. Trumpas tęsė interviu.

Prezidentas „The Washington Post“ sakė, kad savo rinkimų kampanijos šūkį „Padarykime Ameriką vėl didžią“ sugalvojo 2012 metų lapkričio 7 dieną, kai respublikonas Mittas Romney pralaimėjo demokratui Barackui Obamai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt