Veidai

2012.06.27 17:00

Zoologijos sodo gyvūnai paliko pėdų atspaudus popieriuje

Sidnėjaus zoologijos sodo gyventojai įamžino savo pėdutes. Akcija skirta didinti susirūpinimą laukinės gamtos išsaugojimu.

Sidnėjaus zoologijos sodo gyventojai įamžino savo pėdutes. Akcija skirta didinti susirūpinimą laukinės gamtos išsaugojimu.

Visi iki vieno zoologijos sode Sidnėjuje panardino pėdutes, letenas, plaukmenis ir rankas į spalvotus dažus, kad ant popieriaus paliktų atspaudus. Kampanija, pavadinimu „Palik savo žymę“, tikimasi įkvėpti žmones daugiau rūpintis laukine gamta ir jos išsaugojimu.

Per pastarąsias kelias savaites zoologijos sodo darbuotojams pavyko surinkti apie 4 tūkstančių gyvūnų atspaudus.

„Taip siekiama įtraukti bendruomenę. Žinome, kad žmonės yra tie, kurie galiausiai gali kažką pakeisti dėl laukinės gamtos. Taigi visi gyvūnai ir mūsų darbuotojai palieka pėdų ir rankų atspaudus“, – sako zoologijos sodo vadovas Cameronas Keeras.

Savo žymę paliko ne tik ruonė Mia, pingvinas ponas Munro, bet ir drambliai Pak Boon ir Tukta.

Ši kampanija susijusi ir su zoologijos sodo įsipareigojimu padėti finansuoti dramblių išsaugojimo projektą Tailando nacionaliniame parke. Ten planuojama pastatyti du sargybos punktus svarbiose parko vietose, kad būtų sustabdytas dramblių ir jų gyvenamųjų vietų naikinimas.