Veidai

2017.01.20 16:21

Įvaizdžiu nustebinęs G. Ivanauskas pristatė ir dainą

Karolina Drigotaitė, LRT.lt2017.01.20 16:21

Pirmadienio nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavime netikėtu pasirodymu komisiją ir publiką ne tik nustebino, bet ir ovacijomis palydėti privertė Gytis Ivanauskas su Lolita Zero pseudonimu ir kūriniu „Get Frighten“. 

„Tai yra pasirodymas, apie kurį norėsime pasisakyti visi.Tai buvo įspūdinga. Lolita, atrodėte nuostabiai“, – susižavėjimo neslėpė Jazzu. Jos teigimu, pasirodymas atskleidžia, kad nebebijoma būti ironiškais, pakvailioti. „Tai – vienintelis pasirodymas, kuris jau dabar – išbaigtas. Balansavimas ant kičo ir geros muzikos ribos įspūdį dar sustiprino“, – pridėjo dainininkė. 

R. Zilniui pasirodymas tai pat labai patiko: „Tai – šviesos spindulys šių metų atrankoje. Parodijos žanre viskas padaryta labai stipriai ir skaniai.“ Tačiau muzikos apžvalgininko teigimu, tokie humoristiniai pasirodymai didžiojoje „Eurovizijoje“ paprastai aukštos vietos neužima. „Pasirodymą galima vertinti kaip eurovizinį chuliganizmą, už kurį nėra baudžiama, tačiau nubausti nesuprasdami pasirodymo gali „Eurovizijos“ gerbėjai. Visuomet yra pavojus, kai vienoje vietoje surinkti visi „Eurovizijos“ stereotipai“, – vertino D. Užkuraitis. 

Kiek kitokių įžvalgų turėjo S. Stonytė: „Dainuoti falcetu nėra stebuklas, bet puikiai jį valdote. Netikėta butaforija, esate pakankamai talentingas, kad būtumėte nėjęs tuo keliu ironizuodamas.  Jūsų talentas didesnis nei tai, ką aplink save pridėjote.“

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai šį pasirodymą galės matyti jau šeštadienį 21 val., o kol kas – siūlome išgirsti kūrinį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.