Naujienų srautas

Veidai2017.01.17 12:30

„Eurovizijos“ atrankos prodiuseris išsklaidė abejones dėl Donny Montello

Ramūnas Zilnys, lrytas.lt 2017.01.17 12:30

Dainininkui Donny Montellui (tikrasis vardas – Donatas Montvydas) pirmadienį netikėtai pareiškus, jog šią savaitę pristatys dainą, kurios galimybėmis „Eurovizijoje“ jis tikrai tiki, muzikos pasaulio užkulisiuose pasipylė klaustukai.

Pirmadienį atlikėjas išplatino intriguojančias nuotraukas – kadrus iš naujo savo vaizdo klipo „Screw Me Up“, kuris bus pristatytas šią savaitę. Tuo pačiu dainininkas pranešė, kad būtinai vėl dalyvaus „Eurovizijoje“, kurioje jau yra Lietuvai atstovavęs du kartus.

Tiesa, konkretesnių detalių jis neatskleidė, tačiau tai pakaitino gandus, esą atlikėjas ketina dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje jau šiais metais. Gerbėjai jo paskyrose socialiniuose tinkluose puolė klausinėti, kas tai per istorija. Mat nacionalinė atranką į „Euroviziją“ jau vyksta, tarp daugiau nei 50 jos dalyvių nėra pernai „Eurovizijoje“ dainavusio lietuvio vardo.

Visas abejones pirmadienį išsklaidė „Eurovizijos“ atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas. „Ne, jo šįmet tikrai nėra tarp Lietuvos pretendentų į „Euroviziją“. Jei jis būtų norėjęs dalyvauti, dainą reikėjo pateikti anksčiau. Galbūt į transliaciją jį pakviesime kaip svečią ar komisijos narį, tačiau jis tikrai nesivaržys dėl kelialapio į konkursą. Bent jau Lietuvoje“, – patikino L. Lučiūnas.

Tikėtina, jog dainininko pareiškimas yra smagus reklaminis triukas, o atrankoje jis ketina dalyvauti ateityje, bet ne šiais metais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi