Veidai

2017.01.17 10:36

Donny Montell: tikrai dalyvausiu „Eurovizijoje“

LRT.lt2017.01.17 10:36

Nors šiemet Donatas Montvydas „Eurovizijos“ atrankoje nedalyvauja, čia būtinai žada sugrįžti, o jau šį trečiadienį pristatys dainą, kurios sėkme „Eurovizijoje“ jis – įsitikinęs. 

Praėjusiais metais didžiojoje „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavęs atlikėjas tapo tautos numylėtiniu, o kai pelnė garbingą 9 vietą, daugelis kalbėjo, kad jį reikėtų siųsti į „Euroviziją“ tol, kol laimės, rašoma pranešime spaudai.

„Kol 2016 metais pristatinėjau dainą po dainos, kurios jau buvo įrašytos ir išleistos albume #BLCK, lygiagrečiai dirbau prie to, ką pristatysiu šį trečiadienį Lietuvoje, o 20 dieną – Skandinavijos šalyse. Kitas įvaizdis, naujas skambesys, ir tai tiesiogiai susiję su tuo, kad pasirašiau sutartis su „Stockhouse“ ir „Warner Music Sweden“, atskleidžia Donny Montell.

Atlikėjas sako, kad daugybė žmonių nuolat klausinėja, ar jis dar pasirodys „Eurovizijoje“: „Aš tikrai dalyvausiu, nes mes galime laimėti. Šiame konkurse Lietuvai atstovavau du kartus, žinau, kaip panaudoti šią patirtį trečią sykį.“

Kol kas paslapties spyna užrakintas naujausias kūrinys jau sausio 27 dieną nuskambės ant M.A.M.A 2016 scenos. Pats atlikėjas šiais metais pretenduoja į penkias M.A.M.A nominacijas, tarp kurių – ir Metų dainos kategorija, kurioje reitinguojamas didžiulio populiarumo sulaukęs jo „eurovizinis“ hitas „I‘ve Been Waiting For This Night“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt