Naujienų srautas

Veidai2017.01.05 14:47

Jauniausia „Eurovizijos“ atrankos dalyvė pristato debiutinį kūrinį

LRT.lt 2017.01.05 14:47

Po sėkmingo debiuto nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavime, jauniausia šio konkurso dalyvė Paula Valentaitė pristato specialiai muzikiniam televizijos projektui sukurtą kūrinį „Let U Go“.

„Tai – pirmasis mano kūrinys, kurį kūriau kartu su atlikėju bei prodiuseriu Gyčiu Valicku – Echoes. Ilgai tobulinome ir ieškojome pačių geriausių sprendimų, tad tikiu, kad šis kūrinys suras savo klausytoją, kuris vertins kokybę bei originalumą“, – kalba P. Valentaitė.

Kūrinio „Let U Go“ bendraautorius – jaunosios kartos prodiuseris, pastaruoju metu itin daug dirbantis su praėjusiais metais Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Stokholme atstovavusiu atlikėju Donatu Montvydu.

Jauna atlikėja pripažįsta, kad ši daina jai yra pirmoji, todėl ir pati svarbiausia. „Į ją sudėta daug manęs. Kažkokios vienos prasmės dainai aš nenorėčiau išskirti, nes taip užkirsčiau kelią interpretacijai. Kalbant abstrakčiai – daina apie siekius, kurie visiškai priklauso nuo mūsų ir kiekvienas iš mūsų juos kontroliuojame“, – tikina P. Valentaitė.

Nors atlikėja scenoje ir ne naujokė, dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje jai – svarbiausias ligšiol žengtas žingsnis. 16-metės ambicijos – pergalė Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, jos pirmąjį pasirodymą galėsite stebėti jau šį šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi