Veidai

2017.01.04 10:34

Sasha Song: antrą kartą dalyvaujantys „Eurovizijoje“ turi didesnių šansų

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.01.04 10:34

Tie atlikėjai, kurie jau yra dalyvavę „Eurovizijoje“, turi tam tikrų privalumų – kad ir jau susiformavusį gerbėjų ratą, kuris už juos balsuos. Taip sako po pertraukos į „Eurovizijos“ nacionalinę atranką grįžtantis dainininkas Sasha Song, pirmą kartą didžiajame konkurse dalyvavęs 2009 m.

„Turime suprasti vieną svarbų dalyką: tie atlikėjai, kurie yra dalyvavę „Eurovizijoje“, jau turi gerbėjų bazę, kuri už juos balsuos, be to, atsiras ir naujų klausytojų. Yra ir kitų privalumų: mes jau pažįstame organizatorius ir žurnalistus, o tai yra labai svarbu. Kai aš dalyvavau „Eurovizijoje“ pirmąjį kartą, su manim niekas nenorėjo bendrauti, kol nepadainavau savo dainos. Tad tokių dalykų išvengia atlikėjai, kurie jau yra ten buvę. Aš iki šiol turiu išlikusią gerbėjų bazę, man žmonės iki šiol rašo ir klausia, ar aš vėl dalyvausiu „Eurovizijoje“, todėl nusprendžiau pabandyti“, – kalbėjo atlikėjas LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas Lietuva“.

Sasha Song yra vienintelis Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“, kuris 2009 metais pelnė specialų apdovanojimą iš „OGAE REST OF THE WORLD“ organizacijos už geriausią eurovizinį pasirodymą pagal pasaulinį internetinį balsavimą. Ir tapo antruoju Lietuvos atstovu „Eurovizijoje“, patekusiu į konkurso finalą.

Naujosios dainos idėja – labai reikšminga atlikėjui. Šia daina siekiama parodyti, kad vaikai gali pasiekti gyvenime bet ką ir bet kokiame užsiėmime įmanoma tapti geriausiu. „Kai kūrėme šią dainą kartu su amerikiečiu Calebu Suttonu, kurį šiuo metu prodiusuojame aš ir Andrius Lideikis bei Olandijos muzikos prodiuseriu JUME, kuris neseniai pasirašė sutartį su pasauline leidybine kompanija „BMG Talpa Music“, mes siekėme, kad daina kuo labiau atitiktų „Eurovizijos“ standartus. Mes padarėme viską, kad daina skambėtų šiuolaikiškai, būtų greito tempo, melodinga, lengvai įsimenanti, skleistų pozityvias emocijas, bet svarbiausia, – skleistų aktualią žinią“, – teigia atlikėjas.

„Aš noriu motyvuoti vaikus ir kitus jaunus žmones, kuriems gyvenime trūksta motyvacijos. Vaizdo klipe mes turime šešis personažus – krepšininką, lenktynininką, muzikantą, lankininkę su negalia, plaukikę ir šokėją. Kartu su puikia komanda – operatoriumi ir režisieriumi Mantu Sadausku, režisuojančiu fotomenininku Audriumi Dzimidavičiumi bei vadybininku Andriumi Lideikiu, filmavome vaikus, kaip jie auga, o paskui parodysime žinomą krepšininką Artūrą Gudaitį, lenktynininką Vytautą Švedą, baleto šokėją Nerijų Jušką ir kitus garsius žmones, kaip tą patį vaiką, tačiau jau pasiekusį savo karjeros aukštumų“, – apie naująjį vaizdo klipą pasakoja atlikėjas Sasha Song.

Anot atlikėjo, šį vaizdo klipą sukurti buvo tikrai sudėtinga, nes filmuojant teko apvažiuoti bene visą Lietuvą: filmavimai vyko dešimtyje skirtingų lokacijų, o montavimo procesas truko net 25 valandas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt